Square Enix Mobil Sektörü Es Geçmiyor: Various Daylife Oyununu Yayınlayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Japonya merkezli oyun geliştirme ve yayımlama şirketi Square Enix, 23 Ocak’ta App Store üzerinden iOS ve Google Play aracılığıyla Android için simülasyon macera rol yapma oyunu Various Daylife’ı yayınlayacağını duyurdu.
 
Various Daylife birinci olarak 20 Eylül 2019’da Apple Arcade için akabinde 13 Eylül 2022’de Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yaptı. Üç gün sonra yani 16 Eylül 2022’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Oyunun şu anda Apple Arcade sürümü listeden kaldırıldı ve artık erişilebilir değil. 
 
Oyunun Steam üzerinde Tüm incelemeleri karışık etiketine sahip
 
 
 
Japon rol yapma macera oyunu Various Daylife, yarın taşınabilir aygıtlara geliyor. Octopath Traveler ve Bravely Default oyunları üzerinde çalışan geliştirme takımı tarafından oyuculara sunulan bu üretim Dizi tabanlı bir dövüş sistemini bünyesinde barındırıyor. Oyun içerisinde bir grubumuz olacak ve karşımıza çıkan düşmanlara karşı Çeşitli ataklar yaparak onları alt etmeye çalışacağız.
 
Karakter gelişim sistemini içerisinde barındıran Various Daylife, soldan sağa gerçek ilerleyeceğimiz bir mekaniğe sahip. Soldan sağa biçiminde ilerleyeceğimiz bu macerada karşımıza bir anda Hasım ve Hasım kümeleri çıkabilir ve bunları temizlemek durumunda kalabiliriz. Oyunda takımımız içerisinde yer Meydan ve düşmanlara karşı durmaya çalışan karakterlerin makul canları ve özellikleri bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir