SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake – Karakter Tanıtım Fragmanı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Purple Lamp Studios, platform aksiyon oyunu SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake için SpongeBob, Patrick, Gary, Sandy, Squidward ve daha fazlasını tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Oyun standart sürümün haricinde BFF Edition koleksiyoncu sürümüne de sahip olacak.
 
Eğlenceli tabanlı macera platform deneyimi
 
 
 
Eğlence odaklı platform macera oyunu SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake’in üstte da bahsettiğim gibi BFF Edition koleksiyoncu sürümü oyunculara sunulacak. 249,99 $ olarak fiyatlandırılan BFF Sürümü aşağıdakileri içerecek: 
 
– Oyunun standart bir kopyası
– Kozmik Zafer heykeli (25 santimetre / 9.8 inç)
– Şişme Patrick (50 santimetre / 19,7 inç)
– Kolye
– Dört minyatür zıplayan top seti
– Dörtlü servis altlığı seti
– İndirilebilir içerik “Kostüm Paketi”
– özel kutu 
 
SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake oyunu bizlere eğlenceli bir platform yapısını sunacak. Oyun içerisinde 30’dan Çok kozmik Görüntü yer alacak ve bu macerada kozmosu kurtarmak için yedi farklı dünyayı keşfetmeye çalışacağız. 
 
SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 31 Ocak 2023’te PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir