Splinter Cell Remake için ilk Konsept Çizimler Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 19, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2003 yılında Ubisoft tarafından oyunculara sunulan zımnilik odaklı aksiyon nişancı oyunu Splinter Cell’in yine imal sürümü (remake) geçtiğimiz yılın sonlarında duyuruldu. O vakitten beri yeşil Fer yakılan remake sürüm için birinci konsept çizimler yayınlandı. Bu çalışmalar gerçek oyun hakkında bizlere pek bir şey sunmasa da en azından oyunun sanat biçimi hakkında bizlere Fikir veriyor.
 
Splinter Cell remake sürümü Ubisoft’un kendi oyun motoru tarafından geliştirilecek
 
 
 
Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen remake, yeni nesil görseller sunmak için kendi oyun motorları Snowdrop engine’i kullanacak. Snowdrop, Avatar: Frontiers of Pandora’nın yanı Dizi Star Wars oyununun geliştirildiği bir oyun motoru olarak karşımıza çıkıyor. Splinter Cell Remake sürümü sıfırdan geliştirilecek. ek olarak dinamik aydınlatma ve gölgelendirme özelliklerini bünyesinde barındıracak. 
 
Öte yandan bu yılın başlarında Ubisoft bu remake sürüm için “modern bir yansıma” tabirlerini kullandı. Kıssanın de muhakkak bir oranda yeni sistem dahilinde kısım kısım değişikliğe uğrayacağı bildiriliyor.
 
Konsept çizimler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir