Keşif Bulmaca Oyunu In Nightmare’in PC Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 19, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 29 Mart’ta PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yayınlanan bulmaca macera platform keşif oyunu In Nightmare’in PC sürümünün çıkış tarihi açıklandı. Yayıncı Maximum Games ve geliştirici Magic Fish Studio tarafından oyunculara sunulan bu üretim 29 Kasım’da Steam üzerinden PC’ye geliyor.
 
Oyunun PC sürümü, bu vakte kadar yayınlanan bütün içeriğin yanı Dizi güncellenmiş grafikleri ve güzelleştirilmiş oyun sistemlerini içerisinde barındıracak. 
 
Bulmaca ve maceranın birleştiği bir dünya
 
 
 
In Nightmare, macera ve bulmacanın birleştiği hikaye odaklı kaygı macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, nihayet bir umutla aşkı arayan ve endişelerinde gezinip kurtulmaya çalışan genç bir çocuğa odaklanıyor. Bu macerada çözmemiz gereken bulmacalar, kullanmamız gereken platform öğeleri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Temel hikaye içerisinde Ufak bir çocuk bulunuyor. Bu Ufak çocuk kendi anılarından yaratılmış karanlık ve garip bir gerçekliğe giriş yapıyor. İşte bu kısımda bizleri gergin atmosferli bir dünya bizleri bekliyor.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir