Speed Duel GX: Duelists of Shadows ile rakiplerinizi alt edin!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 30, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) yepisyeni kutusu Speed Duel GX: Duelists of Shadows’un Avrupa ve Okyanusya’da satışa sunulduğunu duyurdu.
 
Shadow Riders, Speed Duel’e indi ve Yu-Gi-Oh! GX animasyon serisinden öteki Kötü karakterlerle güçlerini birleştirdiler. Destesini kullanarak ortalığı kasıp kavuracağınız Gölge Düellocunuzu seçin ve kudretli kutsal Canavarlara (Sacred Beasts) hükmedin.
 
Speed Duel GX: Duelists of Shadows, evvelden oluşturulmuş ve oynamaya Amade 8 Süratli Düello Destesi ile gelen “hepsi bir arada” (all-in-one) bir kutu. Her kutuda ortalarında yesyeni kartların yanı Dizi birbirinden kuvvetli kartların yine basılmış versiyonları da olmak üzere Yekün 200 Speed Duel kartı yer almakta.
 
 
 
Bu kutu seti, azamî 8 oyuncunun bir ortaya gelerek ister evvelce oluşturulmuş 8 Desteyle ister evvelce oluşturulmuş bir Desteyi alıp diledikleri üzere özelleştirerek oynamalarına İmkan sağlıyor. Kutulardaki 24 kartlık setlerde ortalarında Uria, Lord of Searing Flames, Hamon, Lord of Striking Thunder, ve Raviel, Lord of Phantasms’ın da bulunduğu 8 Secret Rare varyant kartın yanı Dizi 5 adet rastgele ekstra Secret Rare Kart yer alıyor.
 
Kutuda Yekün 20 Skill (Beceri) Kartı bulunmakta; evvelden oluşturulmuş Desteler için 8 anne Skill, bu Destelerin her biri için onu beğeninize nazaran özelleştirmenize müsaade veren ek bir Skill ve kendi Destelerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz 4 Skill Kartı daha.
 
Her Speed Duel GX: Duelists of Shadows kutusu, 200 Common Kart, 20 Skill Kartı, 8 (24 adetten) Secret Rare Kart olmak üzere tamamı Speed Duel’de kullanılabilen Yekün 228 kart içerir. Daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/speed-duel-gx-duelists-of-shadows/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir