Epic Games’in gelecek hafta vereceği ücretsiz oyun sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 30, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta kullanıcılara fiyatsız oyun ve oyunlar dağıtan Epic Games’in istikbal hafta sunacağı oyun sızdırıldı. istikbal haftanın oyunu olağan koşullarda bugün TSİ 18:00’de duyurulacak. Lakin görünüşe nazaran resmi bir İlan yapılmadan Evvel açığa çıktı.
 
Doğru sızıntılarla tanınan billbil-kun tarafından 
 
 
 
Güvenilir sızıntılarla ön plana çıkan Twitter kullanıcısı billbil-kun, bu sefer istikbal haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunuyla karşımıza çıkıyor. Billbil-kun’a nazaran haftaya kullanıcılara Dying Light: Enhanced Edition verilecek. Kullanıcılar bu oyunu 6-13 Nisan tarihleri ortasında fiyatsız bir halde Epic kütüphanesine ekleyebilecek.
 
2016 yılı içerisinde piyasaya sürülen Dying Light: Enhanced Edition, Özgün Dying Light oyununu, The Following hikaye genişlemesini ve bir sıra DLC’yi içeriyor. 
 
Öte yandan oyuncular bugün TSİ 18:00’e kadar fiyatsız olarak Chess Ultra’yı ve World of Warships – Starter Pack: Ishizuchi paketini talep edebilir. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir