Söylenti: Red Deisim Redemption 2’nin Yeni jenerasyon Konsol Sürümleri iptal Edildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Grand Thef Auto, Red Deisim Redemption ve daha ziyadesiyle öne çıkLahza ve oyuncuların beğenilen firması Rockstar’dLahza nihayet vakitlerde Fazla Çok haber geliyor. Geçtiğimiz günlerde bütün odağını GTA serisinin yeni oyununa kaydırdığını açıklayLahza grup, bütün kaynaklarını bu oyuna harcadığını belirtmişti. Artık ise yeni bir söylenti, RDR 2’nin yeni nesil konsol sürümlerinin iptal edildiğini bildiriyor.
 
Her oyununu apansızın Çok platforma getirmeye çalışLahza Rockstar, daha önce Red Deisim Redemption 2’nin de yeni jenerasyon konsollMesafe geleceğini açıklamıştı. Buna benzeri olarBeyaz başlangıçta PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen Grand Theft Auto V, nihayet jenerasyon konsollarda yayınlandı. ArdındLahza Marka 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına geldi.
 
Twitter kullanıcısı Tez2 tarafındLahza ortaya çıkLahza söylenti RDR 2’nin yeni nesil konsol sürümlerinin iptal edildiği tarafında. Yine geçtiğimiz hafta birebir kullanıcı GTA IV ve Red Deisim Redemption’ın remaster sürümlerinin iptal edildiğini bildirdi.
 
bütün bu iptal söylentileri ve ertelemeler Rockstar’ın büsbütün GTA VI’ya odaklandığını gösteriyor. Bildirilene nazaran bütün arka plandaki işler askıya alınıyor ve kaynaklar yeni oyuna harcanıyor.
 

https://twitter.com/videotech_/status/1545144786860007425

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir