Sony, Haven Studios’un Resmi OlarBeyaz Bünyesine Katıldığını Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Sony, Jade Raymond’un kurucu ortağı olduğu Haven Studios’u satın alma sürecinin tamamlandığını duyurdu. Sony, bu yılın Marka ayında stüdyoyu doğrudLahza satın alma planlarını açıklamıştı.
 
Kanada merkezli geliştirici Haven Studios içerisinde şu anda 106 çalışLahza bulunuyor. Raymond GamesIndustry’ye verdiği bir röportajda husus hakkında şunları söylüyor: “Başlangıçta yeni teknoloji usulleri üzerinde çalışLahza yaklaşık altı Benlik bir bulut takımımız vardı. Şimdi, uzun vaÇılgın bulut teknolojisi konusuna odaklanmBeyaz için bu sayıyı 21’e çıkardık. Zira bulut teknolojisinin gerçekDeri oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyoruz.”
 
Raymond, Haven Studios’u kurmadLahza Evvel bulut akış hizmeti Google Stadia’da çalıştı. 
 
Raymond devam etti:”Piyasadaki var oyun motorlarını düşündüğünüzde hepsi birkaç Yıl Evvel inşa edildi. Bu durum işleri ve kesimi Fazla değiştirdi. Oyunlarda artık Fazla daha Çok data yer alıyor. Şu anda ise PS5 konsollarına Özel bir oyun yapıyoruz.”
 
Geliştirilen bu oyunun canlı bir servis oyunu olacağı belirtiliyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir