Söylenti: Diablo IV Ertelenebilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 29, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için Türlü söylentiler ortaya çıktı. Söylentiler arasında 6 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan Diablo IV’ün çıkış tarihinin daha sonraki bir tarihe alınabileceği yer alıyor.
 
Yeni söylentiler ortaya çıktı
 
 
 
İlk olarak BlizzCon 2019 etkinliğinde duyurulan Diablo IV, hala geliştirilme etabında yer alıyor. Şu anda Çeşitli söylentilere maruz kalan üretimin erteleneceği bildiriliyor. Yeni söylenti, Tango Gameworks’ün yeni ritim-aksiyon oyunu Hi-Fi Rush’ı yanlışsız bir formda sızdıran Resetera kullanıcısı Horns’tan geliyor. Forumdaki yeni yorumlarına nazaran oyunun erteleneceği belirtiliyor.
 
 
 
Diablo IV, anne serinin yeni oyunu olacak. Blizzard tarafından biz oyunculara sunulacak olan yeni oyunun öncesinde Diablo Immortal hayli bir tenkide maruz kaldı. Blizzard için Aka bir finansal muvaffakiyet niteliğinde olan lakin mikro ödeme sistemi nedeniyle ağır tenkitlere maruz kalan Immortal, hala oynanmaya devam ediliyor. Öte yandan Diablo 4’ün Diablo Immortal üzere bir sisteme sahip olmayacağını ve bu şekil meselelerin bulunmayacağı bildiriliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir