Beklenen Oyun Hogwarts Legacy’de 100’den Fazla Yan Görev Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 29, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çıkışına az bir müddet kala bu vakte kadar birçok fragman ve oynanış görüntüsü gördük. Artık ise oyunun hikaye direktörü Moira Squier Türlü açıklamalarda bulundu.
 
Moira Squier oyunun Yan misyonlarının sayısı hakkında bilgi verdi
 
 
 
Hogwarts Legacy hikaye yönetmeni Squier merakla beklenen oyunun 100’den Çok Yan misyona sahip olacağını belirtti. Bunun yanı Dizi bu Yan vazifelerin oyunun anne öyküsünün gidişatında Değerli bir tesire sahip olacağını söyledi. 
 
Squire ek olarak husus hakkında şu açıklamayı yaptı: “Oyunun anne kıssası içerisinde İlgi alımlı ve farklı karakterler yer alacak. Oyuncular, oyun mühletince Çeşitli seçimler yapmak durumunda kalacak ve bu seçimler oyunun gidişatını etkileyecek. Bizim Temel hedefimiz bu dünyada herkesin kendi kıssasını yazması. 
 
Oyun içerisinde 100’den Çok Yan misyon yer alacak. Bir Yan misyonda rastgele biri ile etkileşim kurmak (iyi, makûs, İçten vb.), onlarla olan bağınızı anne hikayedeyken etkileyecek. Bu durum tam zıddı için de geçerli.” 
 
Öte yandan geçtiğimiz süreçte tartışmalı muhafaza teknolojisi Denuvo’yu kullanacağı açıklanan Hogwarts Legacy’nin anne kıssasını tamamlamak yaklaşık 35 saat sürecek. Bunun yanı Dizi oyunu yüzde Çehre tamamlamak için 70 saat gerekecek.
 
Hogwarts Legacy ne Vakit çıkış yapacak?
 
Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için akabinde 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için nihayet olarak da 25 Temmuz’da Switch konsolları için çıkış yapacak.    

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir