Soulslike aksiyon oyunu Remnant 2 için yeni fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Üçüncü Şahıs aksiyon rol yapma oyunu Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2 için yeni bir fragman yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan yeni fragman Gunslinger sınıfının özelliklerini bizlere sunuyor. Bu yeni oynanış fragmanı ayrıyeten oyunun grafikleri hakkında bizlere Fikir veriyor.
 
Yeni fragman oyunun alfa öncesine ait
 
 
 
Gunfire Games’in belirttiği üzere yeni yayınlanan bu oyun manzaraları alfa öncesi bir yapıya ilişkin. Bu nedenle oyunun final sürümü temsil etmiyor. Tekrar de oyunun nasıl görüneceği hakkında bizlere az Fazla bir Fikir oluşturuyor. 
 
Remnant 2 oyunu soulslike bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde insanlığın yok olma teması işlenecek ve karşımıza ölümcül ve vahim yaratıklar çıkacak. Bu yaratıkları alt etmek için elimizdeki silahları kullanabileceğiz ve yeni silahlar bulmak için de etrafı keşfedebileceğiz. 
 
Oyunu hem Biricik oyunculu hem de co-op (diğer iki arkadaşla beraber) olarak oynayabileceğiz. Remnant 2, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor. Ayrıyeten oyunun ne Vakit çıkış yapacağı şimdi açıklanmadı.
 
Remnant 2 yeni fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir