POSTAL 4: No Regerts’ın PS4 ve PS5 çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Açık dünya birinci Şahıs nişancı oyunu POSTAL 4: No Regerts’ın PS4 ve PS5 çıkış tarihi açıklandı. Oyun PlayStation 5 ve PlayStation 4 için PlayStation Store üzerinden 21 Mart’ta geliyor. POSTAL 4: No Regerts, birinci olarak 14 Ekim 2019’da Steam ve GOG üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı ve akabinde 20 Nisan 2022’de tam sürüm olarak oyunculara sunuldu.
 
Açık dünya şiddet odaklı nişancı oyun deneyimi 
 
 
 
Postal 4: No Regerts şiddet odaklı Aleni dünya birinci Şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gelmiş geçmiş en Kötü oyun unvanının sahibi POSTAL 2’nin devam oyunu olan bu üretimde farklı farklı bölgelere gidebiliyor, buraları keşfedebiliyor ve şiddetin dozunu dilediğimiz üzere arttırabiliyoruz.
 
Postal 4: No Regerts içerisinde kullanabileceğimiz Fazla sayıda silah tipi bulunuyor ve bunları düşmanlara karşı kullanabiliyoruz. Elimizdeki kanca ile birlikte zirvelere tırmanabiliyor, roketleri düşmanların üzerine fırlatabiliyor ve Biricik mermiyle araçları havaya uçurabiliyoruz. Ortalığı kaosa çevirebileceğimiz oyun içerisinde şiddetin dozu her Vakit üst düzeyde kalıyor.
 
POSTAL 4: No Regerts, PS4 – PS5 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir