oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Soulslike aksiyon oyunu Morbid: The Lords of Ire için yeni fragman yayınlandı

Soulslike aksiyon oyunu Morbid: The Lords of Ire için yeni fragman yayınlandı

admin admin -
14 0

 
Yayıncı Merge Games ve geliştirici Still Running, Soulslike aksiyon rol yapma oyunu Morbid: The Lords of Ire için yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda oyunun birtakım atmosferleri, Türlü Belde imajları, 3D grafikler ve daha fazlası bizlere sunuluyor. Bu oyun, daha Evvel çıkış yapan izometrik nazar açısına sahip aksiyon oyunu Morbid: The Seven Acolytes’ın üç boyutlu devam projesi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu Yıl içerisinde PC’ye geliyor
 
 
 
İlk oyunu piksel grafiklere sahip olarak karşımıza çıktığı ve devam oyununun 3D grafiklere sahip olarak bizlere sunulacağı yapım Morbid: The Lords of Ire, 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun içerisinde soulslike bir Bina benimsenecek ve kuvvetli düşmanlar karşımıza çıkacak.
 
Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Karanlık ve tehlikelerle dolu bir dünyayı bizlere sunacak olan Morbid: The Lords of Ire’da bir bayan karakteri Denetim edecek, farklı farklı bölgelere adım atabilecek ve Çeşitli cinste silahları kullanabileceğiz.
 
Baltadan palaya birçok silahın bulunacağı oyun içerisinde farklı karakterler ile karşılaşabilecek ve onlarla Türlü diyaloglara girebileceğiz.
 
Morbid: The Lords of Ire yeni fragman
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir