Assetto Corsa 2’nin 2024 yılında çıkış yapacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 18, 2023 Yorum Yok

 
Assetto Corsa yarış serisinin yeni oyunu Assetto Corsa 2 önümüzdeki 18 ay içinde geliyor. Digital Bros’un nihayet mali raporuna nazaran Assetto Corsa 2’nin istikbal Yıl içerisinde yayınlanması planlanıyor. Raporda “Asetto Corsa’nın ikinci oyunu şu anda geliştirme evresinde yer alıyor ve 2024 ilkbaharında yayınlanması planlanıyor” sözleri bulunuyor.
 
Assetto Corsa Fazla satan bir üretim oldu
 
 
 
Yarış oyunları içerisinde Değerli bir yere sahip olan Assetto Corsa, Aralık 2022 prestijiyle dünya çapında 28 milyondan Çok sattı. Oyun birinci olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve şirkete 104 milyon Euro’nun üzerinde katkı sağladı.
 
Başarılı bir oyunun akabinde devam oyunu Assetto Corsa 2 gerçekçi bir yarış tecrübesini bizlere sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde yol tutuşunu etkileyecek çevresel ögeler, dinamik hava şartları, hava şartlarına nazaran değişen yarış tecrübesi, resmi araba – kesimler ve daha fazlası yer alacak.
 
Resmi otomotiv üreticileriyle Amel birliği içerisinde oyuna iç edilen araçlar ile farklı farklı pistlere adım atacak ve burada rakipleri ardımızda bırakmaya çalışacağız.
 
2024 yılı içerisinde çıkış yapacak yeni oyun hakkında daha Çok bilginin yakında gelmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir