Soulframe için dört dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Digital Extremes, Temmuz 2022’de duyurulan ve oynaması ücretsiz çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Soulframe’in birinci oynanış imgelerini sergiledi. Yayınlanan yeni görüntü bir Faaliyet kapsamında bizlere sunuldu ve yaklaşık olarak dört dakikalık bir müddete sahip. Videoda karakterin animasyonları, dövüş yetenekleri, atmosfer ve daha fazlası gösteriliyor.
 
Oyunun hangi platformlara çıkış yapacağı muhakkak değil
 
 
 
Devasa Fazla oyunculu oynaması fiyatsız aksiyon rol yapma oyunu Soulframe’in hangi platformlara çıkış yapacağı şimdi açıklanmadı. Bunun yanı Dizi oyunun çıkış tarihi de belirli değil. Fakat grup oyun için Türlü açıklamalarda bulundu ve Digital Extremes baş sanat yöneticisi Steve Sinclair şunları söyledi:
 
“Yayınladığımız oynanış imajları size Soulframe’in gidişatını ve nasıl olacağını biraz da olsa gösteriyor. Görüntü içerisinde karakterin savunma ve atak sistemleri – animasyonları, düşmanlardan kimileri ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde Fazla Çok Warframe’den aldığımız içerikler – asset’ler bulunuyor ve bunlar yalnızca oyunun Ufak bir kısmı.”
 
Oynanış görüntüsü (Dakika 1:01:37’den 1:05:42’ye kadar)
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir