Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu erişime açıldı. Bu hafta oyuncular strateji oyunu Chess Ultra’yı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Bunun yanı Dizi World of Warships oyununa sahip olanlar Starter Pack: Ishizuchi paketini de fiyatsız olarak edinebilir. Oyun ve ek paketi 30 Mart Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Chess Ultra
 
 
 
Chess Ultra, satranç severlere en güzel ve en gerçekçi tecrübesi sunmayı hedefliyor. Oyunda Yine bildiğiniz satranç kuralları geçerli oluyor ve dilediğiniz atakları anlık olarak planlayıp uygulayabiliyorsunuz. Tipi severler oynayabilir.
 
– Epic Games sayfası
 
World of Warships – Starter Pack: Ishizuchi 
 
 
 
Deniz savaşı temalı çevrimiçi aksiyon oyunu World of Warships için yayınlanan başlangıç paketi Ishizuchi içerisinde Premium Cenk gemisi ve birtakım bonuslar yer alıyor. Bu bonusları alarak gayrete Amade olabilirsiniz. Bu paketi lakin anne oyun Mevcut ise kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir