Sony, Türkiye Pazarından Çekiliyor mu?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 30, 2023 Yorum Yok

 
Gerek Yurt dışında gerekse Yurt içinde hissedilen ekonomik sıkıntılar her firmayı olduğu üzere teknoloji devi Sony’i de etkiledi. Bugün prestijiyle ön plana çıkan ve toplumsal medya gündemine oturan “Sony Türkiye’den ayrılıyor mu?” sorusunun cevabını herkes merak ediyor. Bu argümanlar karşısında Sony kanadında rastgele bir resmi İzah yapılmadığını belirtelim. 
 
Sony Türkiye pazarından çekiliyor mu?
 
 
 
Daha Fazla PlayStation markası ile bildiğimiz Sony, geniş bir Eser yelpazesine sahip. Kamera eserlerinden konsollara, müzikten sinemaya kadar Fazla Çeşitli teknolojik aletleri ve dijital içerikleri kullanıcıları ile buluşturan Sony, distribütör aracılığı ile ülkemizde faaliyetini gösteriyor. Ortaya çıkan savlar ortasında ise bu distribütör firmanın ülkemizden çekileceği yer alıyor.
 
Daha Evvel telefon bölümünden diğer firmaların yaptığı üzere ülkemizden çekilme kararı Meydan Sony’nin artık önümüzdeki süreçte Fazla daha Ufak bir takım ile faaliyetlerini yürüteceği söyleniyor. Şu anda resmi bir İzah olmadığından çekilme durumu hangi eserleri etkileyecek bilinmiyor. 
 
Güncelleme: Kimi kaynaklar çekilme durumunun hakikat olduğunu ancak Türkiye pazarından büsbütün çıkılmayacağını belirtiyor. Markanın sırf televizyon ve ses sistemlerindeki faaliyetleri optimize ediliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir