Sony, PS5 için iki farklı kablosuz kulaklık geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 20, 2023 Yorum Yok

 
Sony tarafından piyasaya sürülen Playstation 5 konsolu yeni Etraf ünitelerine sahip olmayı bekliyor. Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan bilgilere nazaran Sony, şu anda PS5 için yeni kablosuz kulaklıklar geliştiriyor.
 
Sony iki farklı kablosuz kulaklık geliştiriyor
 
 
 
Insider Gaming raporlarına nazaran Sony tarafından PS5 için iki farklı kablosuz kulaklık geliştiriliyor. Bu kulaklıkların biri kulak içi Öteki ise standart kulaklık fonksiyonu görecek. Bu kulaklıkların Nisan 2023 – Mart 2024 tarihleri ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Project Nomad isimli kulak içi kablosuz kulaklıklar, yaklaşık 5 saatlik bir pil ömrüne ve Apple AirPods’ları ile neredeyse tıpkı yapıya sahip olacak.
 
Sony’nin WF-1000XM3 kulaklıklarındaki 6 saatlik pil ömrüyle karşılaştırırsak bu kulaklıklar 1 saat kadar daha az pil ömrüne sahip olacak. Piyasadaki Derhal derhal bütün kablosuz kulaklıklarda olduğu üzere Project Nomad’da da USB-C kablosuyla birlikte gelecek.
 
Voyager kod ismine sahip olduğu bildirilen Sony’nin öteki kulaklığı ise Inzone H7 kulaklığına misal bir yapıya ve fonksiyona sahip olduğu söyleniyor.  
 
Öte yandan Razer ve Logitech üzere oyun odaklı teknoloji firmaları kendi eserlerini piyasaya sunmaya devam ediyor. Sony kanadında ise resmi PlayStation 5 Etraf ünitelerinin geliştirilmesi şaşırtan bir durum değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir