4A Games: Metro Exodus’un devam oyunu tamamen oynanabilir durumda!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 20, 2023 Yorum Yok

 
Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan bilgilere nazaran 4A Games, Metro Exodus’un devam oyunu üzerinde geliştirmeyi tamamladı. Bu kapsamda oyun artık büsbütün oynanabilir durumda. Oyunun 2024 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.
 
4A Games grubu amaçlarını bu proje ile yükselttiğini bildirdi
 
 
 
Insider Gaming tarafından bildirilene nazaran 4A Games devam oyunu hakkında şunları belirtti “Bir sonraki Metro oyunu üzerinde çalışıyor olmamız bir Sır değil. nihayet 15 yılda öğrendiğimiz her şeyi bu yeni oyunda işlemeye başladık. Çıtayı daha da yükselttik. Oyun motorumuzun hudutlarını bu oyun ile birlikte daha da zorladık. Devam oyunu yeni konsolların sağladığı ışın izleme teknolojisini ve daha fazlasını destekleyecek.”
 
Devam oyunu hakkında şu anda pek detay bulunmuyor lakin oyuncu birinci etapta bir Hayal sekansıyla oyuna başlayacak ve daha sonra operasyon üssünde uyanacak. Oyun içerisinde zımnilik ögeleri, zanaatkarlık, kaynak yağmalama ve daha fazlası yer alacak. Bu kapsamda Metro formülünü takip edecek diyebiliriz.
 
Metro serisinin nihayet oyunu Metro Exodus genel olarak Olumlu tenkitler aldı ve Embracer Group’un karlarına nazaran oyun 31 Aralık 2022 prestijiyle 6 milyon adet sattı. 
 
Peki siz yeni Metro oyunundan neler bekliyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir