Sons Of The Forest için yeni güncelleme detayları belli oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
Endnight Games tarafından oyunculara erken erişim olarak sunulan Aleni dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Sons Of The Forest için yeni güncelleme planları aşikâr oldu. Yakın vakitte yapılan soru-cevap etkinliğinde geliştirici takım Çeşitli açıklamalarda bulundu ve oyuna neler eklemek istediklerini belirtti.
 
Kelvin’e daha Çok Yetenek eklenecek
 
 
 
Geliştirici grubun belirttiğine nazaran oyuna yeni güncelleme ile birlikte daha Çok seçenek eklenecek. Bu kapsamda oyunda yanımızda dolaşan Kelvin’e daha Çok komut verebilecek artık Çeşitli yapılar kurmasını sağlayabileceğiz. İnşa etmenin yanı Dizi tamirat işlerini de Kelvin’e verebileceğiz. Yani Kelvin ile etkileşimimiz daha Çok olacak diyebiliriz. 
 
Yeni istikbal güncelleme ile birlikte oyunda yer alan Virginia üzerinde de değişiklikler olacak. Etrafta dolaşan ve Aralık orta yanımıza uğrayan bayan karakter Virginia’nın bildiğiniz üzere ikiden Çok kolu ve bacağı bulunuyor. Adaya daha Evvel düşen ve Türlü mutasyonlara uğrayan Virginia, artık olaylara daha farklı formlarda yansılar verecek ve elimizdeki objeye nazaran de atılım yapabilecek.
 
Öte yandan oyuna yakın vakitte yeni Hasım cinsleri eklenecek, inşa etme sisteminde genişleme yapılacak ve daha farklı yamyam cinsleri iç edilecek. Bunun yanı Dizi yamyamlar oyun içerisinde farklı yapılarla karşılaşabilecek. ek olarak da gelişmiş bir pişirme sistemi de oyunculara sunulacak.
 
Yeni güncelleme Aka değişiklikleri ve yenilikleri oyuna iç edecek. Bu kapsamda güncellemenin boyutunun yüksek olacağı belirtiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir