Anno 1800 bir hafta boyunca ücretsiz olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Belde kurma, strateji, simülasyon oyunu Anno 1800, 16-23 Mart tarihleri ??arasında fiyatsız olacak. Oyuncular bu tarihler ortasında oyunu fiyatsız bir biçimde deneyimleyebilecek ve satın alıp almayacağınız bu süreçten sonra karar verebileceksiniz. 
 
16 Mart tıpkı vakitte Anno 1800’ün konsol sürümünün çıkışına denk geliyor. Oyun bu tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına geliyor. Fiyatsız sürümün
 
Oynadığınız bilgiler aktarılabilecek
 
 
 
Oynadığınız bir hafta boyunca oyunu satın almaya karar verirseniz ve oyunu alırsanız, bu süreçteki kayıtlarınız satın aldığınız sürüme aktarılabilecek ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Birinci olarak 2019 yılında Epic Games mağazasına Özel olarak PC için çıkış yapan oyun artık yeni nesil konsollara da çıkış yapmaya hazırlanıyor. Konsol sürümü oyuncuların bir Denetim aygıtıyla menüler ortasında gezinmesini kolaylaştıran yenilenmiş bir UI dizaynıyla Birlikte geliyor. 
 
Anno 1800 şu anda Steam üzerinde indirimde. Standart sürümü yüzde 75 indirimle 174,75 TL, Year 4 Gold sürümü 422,55 TL, Year 4 Complete sürümü ise 629,55 TL’den satışta. Oyunda Sanayi İhtilali periyoduna gidecek, burada kendinize ilişkin bir Belde inşa edebilecek ve kentin bütün ayrıntılarıyla siz ilgilenebileceksiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir