Sonic Frontiers, Seri içerisinde Steam’de Eş Zamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Aleni dünya aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers, Steam’de diğer Sonic oyunlarına nazaran en Fazla eş vakitli oyuncu sayısına ulaştı. SteamDB’ye nazaran bu yeni Sonic oyunu, geçen hafta piyasaya sürülmesinin akabinde Steam’de 19.181 eş vakitli oyuncuyla tepeye ulaştı.
 
Önceki rekor Sonic Mania tarafından kırılmıştı. Yaklaşık beş Yıl Evvel çıkış yapan Mania 11.937 eş vakitli kullanıcı sayısına sahipti.
 
Sonic Frontiers seri içerisinde en Fazla eş vakitli oyuncuya sahip üretim oldu 
 
 
 
Sonic Frontiers ile macerayı büyütmek isteyen geliştirici ekip Sonic Team, Aleni bir dünyayı bu oyun ile bizlere sunuyor. Serinin en yeni oyunu olan bu üretim evvelki Sonic oyunlarından farklılık gösteriyor. Bu yenilikler sayesinde de oyuncuların ilgisinin çekildiği görülüyor.
 
Sonic Frontiers bu yenilikçi yapısıyla birlikte Steam’de 19.181 eş vakitli oyuncuyla tepeye ulaşıyor. Yenilikçi yapısı içerisinde yeni Aleni dünya platform öğeleri, özgürlükçü yapısı ve daha fazlası yer alıyor.
 
Karşılaştırma yapmak için bugüne kadar diğer Sonic oyunları tarafından ulaşılan en yeterli eş vakitli oyuncu sayılarını aşağıdan bulabilirsiniz: 
 
– Sonic Frontiers – 19,181
– Sonic Mania – 11,937
– Sonic & All-Stars Racing Transformed – 5,861
– Sonic Origins – 2,668
– Sonic Forces – 2,058
– Sonic Generations – 1,686
– Team Sonic Racing – 1,056
– Sonic Lost World – 252

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir