No Man’s Sky, PlayStation VR2’nin Çıkışıyla Beraber Mevcut Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Açık dünya hayatta kalma oyunu No Man’s Sky, Sony tarafından geliştirilen en yeni sanal başlık PlayStation VR2’nin çıkışıyla birlikte var olacak. Hello Games tarafından geliştirilen Aleni dünya oyunu 2016’dan bu yana oyuncuların karşısında yer alıyor ve birçok platformda yer alıyor.
 
No Man’s Sky’ın PSVR2 sürümü bu yılın başlarında duyuruldu
 
 
 
Bu yılın başlarında PlayStation VR2 sürümü üzerinde çalıştığını duyuran Hello Games grubu birinci olarak oyunun başlığın çıkışından sonraki periyotta oyunculara sunulacağını bildirmişti. Ancak Eurogamer tarafından tespit edildiği üzere No Man’s Sky’ın PlayStation Store durumu güncellendi. Bu güncelleme içerisinde fiyatsız yükseltmenin Şubat 2022’de geleceği belirtiliyor.
 
İlk olarak bunun bir imla yanılgısı olabileceği düşünüldü. Ardından Eurogamer, Hello Games ile bu bilgiyi doğrulatmak için irtibata geçti. Geliştirici ise bu durumu onayladı. Böylelikle Şubat 2023’te (başlığın çıkışıyla beraber) oyunun PSVR2 başlığına geleceği doğrulandı.
 
No Man’s Sky, tamamı prosedürel içerik oluşturma prosedürüyle hayat bulan galaksilerde geçen, nihayet derece savlı ve tasarımı titizlikle hazırlanan bir ilim kurgu temalı macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir