Sonic Frontiers için Yeni Fragman Hasım Çeşitliliğini Gösteriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 04, 2022 Yorum Yok

 
Serinin evvelki oyunlarından farklı ve daha Özgür bir yapıya sahip olacak Sonic Frontiers için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediliyor. Sonic Team tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak olan Aleni dünya keşif aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers için paylaşılan nihayet fragman Hasım çeşitliliğine odaklanıyor. Bu fragmanda kirpi Sonic, Aleni alanlarda devasa düşmanlara karşı uğraş ediyor.
 
Sonic Frontiers oyununda Fazla farklı yeteneklere sahip olacağız 
 
  
 
Sonic Frontiers ile anne Ira Sonic, birinci Kez öğrenmesi gereken heyecan verici ve kuvvetli yeni yeteneklerle dolu bir Marifet Ağacına sahip olacak. Oyuncular olarak yeni marifetlerin kilidini açmak için adaların etrafındaki düşmanları alt etmemiz ve kırılabilir öğelerden kâfi Maharet Kesimi toplamamız gerekecek. 
 
Oyunun fragmanında da gördüğümüz üzere oyunda Fazla farklı Hasım tipleri yer alacak. Bu Hasım tiplerine karşı Aleni alanda çaba edecek ve Fazla farklı maharetler kullanabileceğiz. Serinin evvelki oyunlarından Fazla daha Özgür bir Bina sunmayı hedefleyen bu oyunda kirpi Sonic ile uçup kaçacağız. 
 
Sonic Frontiers ne Vakit geliyor? 
 
Sonic Frontiers, 8 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkacak. Toplamda 12 lisan seçeneğine sahip olan aksiyon macera oyununun ön siparişleri şu anda açık.
 
– Sonic Frontiers standart sürüm: 699,00 TL
– Sonic Frontiers – Digital Deluxe sürüm: 749,00 TL 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1237320/Sonic_Frontiers/
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir