Fantezi Spor Oyunu Blood Bowl 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 04, 2022 Yorum Yok

 
Cyanide Studio tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından yayınlanacak olan fantezi spor oyunu Blood Bowl III’ün çıkış tarihi açıklandı. Spor temasına farklı bir Bina getirmeyi hedefleyen bu imal 23 Şubat 2023 tarihinde PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyun ayrıyeten daha sonraki bir tarihte Switch konsollarına gelecek. 
 
Blood Bowl III oyunculara neler vadediyor? 
 
 
 
Amerikan futbol temasını benimseyen fantezi spor oyunu Blood Bowl III, oyuncuları yırtıcı bir alana sürüklüyor. Bu alanda oyuncular rakip oyunculara standart bir formda omuz atıp düşürmekten öte daha da yırtıcılaşıyor ve bir nevi amerikan güreşi temasını da bizlere sunuyor.
 
Oyunda farklı farklı ırklar bulunuyor. 12 farklı ırk yer Meydan bu oyunda her bir ırkın farklı özellikleri bulunuyor. Oyunda birçok spor oyununda olduğu üzere grubumuzu kurabiliyor ve amerikan futbolunun Temel kuralı olan rakip oyuncuları engelleyebiliyoruz. Oyunda hem ekip oyuncularınız hem de rakip oyuncular ölebiliyor ve sahayı terk edebiliyor. Bu da oyuna hem karanlık hem de yabanî bir Bina katıyor.  
 
Oyunda her bir ırk için farklı yapıda Biricik oyunculu mod bulunuyor. Tecrübesiz oyuncuların tecrübe kazanacağı ve vakitle ustalaşacağı bu oyun 23 Şubat tarihinde oyun severlerle buluşuyor.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1016950/Blood_Bowl_3/
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir