Rol yapma oyunu Throne and Liberty’nin yayıncılığını Amazon üstlendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 22, 2023 Yorum Yok

 
Amazon Games, NCSOFT tarafından geliştirilen Fazla oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Throne and Liberty’nin yayıncılığını üstlendi. Oyun, şimal Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Japonya’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyunun şu anda ne Vakit piyasaya sürüleceği muhakkak değil. Throne and Liberty, platformlar ortası oyun takviyesine sahip olacak.
 
Yayın mutabakatı konusunda iki taraftan da Çeşitli açıklamalar yapıldı
 
 
 
Rol yapma oyunu Throne and Liberty’nin yayıncılığını üstlenen Amazon Games’te reis yardımcısı olan Christoph Hartmann bir basın açıklamasında mutabakat hakkında şu sözleri kullandı: “NCSOFT, tanınan ve uzun soluklu çevrimiçi bir proje üzerinde çalışıyor. Bu projeye güveniyoruz. Throne ve Liberty, günümüzün en Fazla beklenen MMO’ları ortasında yer alıyor.
 
Öte yandan yaşayan ve vakitle büyüyen oyunlar yayınlamak, stratejimizin kritik bir modülü olmaya devam ediyor. Dünyanın en yetenekli geliştiricilerinden yüksek kaliteli oyunları sizlere sunmak bizim için Fazla Ehemmiyet taşıyor.” 
 
Diğer taraftan NCSOFT baş geliştirme yetkilisi Moonyoung Choi şunları ekledi: “Amazon Games, yerelleştirme, pazarlama ve topluluk takviyesi alanlarında kendini kanıtlanmış uzmanlara sahip. Bu yüzden Dünya çapında canlı servis oyunları yayınlamak için en emniyetli ortaklardan biri. Potansiyelimizi ortaya çıkaracağımız Throne and Liberty’nin dinamik, canlı ve sürükleyici dünyasını sizlere sunmak istiyoruz. MMO tecrübesini dünyanın dört bir yanındaki oyunculara getirmek için Amazon ile yaptığımız iştirake güveniyoruz.” 
 
Throne and Liberty, çevrimiçi Fazla oyunculu rol yapma ögelerini hikaye odaklı aksiyon ve dövüş çeşidiyle harmanlıyor. Oyunun gidişatı oyuncuların yapacağı ataklara bağlı olarak değişkenlik gösterecek. Bakalım nasıl bir üretim ortaya çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir