Resident Evil 4 Remake’in PS VR2 sürümü ücretsiz olarak yayınlanacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 22, 2023 Yorum Yok

 
Capcom, endişe temalı üçüncü Şahıs aksiyon nişancı oyunu Resident Evil 4 remake’in (yeniden yapım) PlayStation 5 – PS VR2 sürümünün fiyatsız bir DLC olarak yayınlanacağını duyurdu. İlan Twitter üzerinden yapıldı ve gönderide şunlar yer alıyor: “Resident Evil 4 için VR modu geliştirilmeye başlandı. İlerleyen süreçte sizlere daha Çok ayrıntısı aktaracağız.”
 
PS VR2 modu fiyatsız olarak oyunculara sunulacak
 
 
 
Resident Evil 4 için VR modu, PlayStation 5 / PlayStation VR2 için fiyatsız indirilebilir içerik olarak oyunculara sunulacak. Resident Evil 4’ün remake sürümü ise 24 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Resident Evil 4 remake sürümü, geliştirilmiş oynanış seçeneklerine, grafik güzelleştirmelerine ve yine düzenlenmiş hikaye içeriğine sahip olacak. Günümüz teknolojileriyle tekrardan geliştirilen hayatta kalma aksiyon nişancı oyunu Resident Evil 4, beklenen remake projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.
 
Yeniden üretim sürüm şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam üzerinde standart sürüm 563,47 TL, Deluxe sürüm ise 657,53 TL’den satışta. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir