oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Respawn, Apex Legends Cihanında Geçen Biricik Oyunculu Proje için İşe Alım Yapıyor

Respawn, Apex Legends Cihanında Geçen Biricik Oyunculu Proje için İşe Alım Yapıyor

admin admin -
73 0

 
Respawn Entertainment tarafındLahza geliştirilen ve Electronic Arts tarafındLahza yayınlanan Apex Legends, fiyatsız bir battle royale oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Yeni çıkLahza bilgilere ve Amel listelerine nazaran Respawn, Apex kozmosunu genişletmek istiyor. 
 
Respawn’ın web sitesinde yeni Biricik oyunculu üretim için bir sıra yeni Amel ilanı bulunuyor. Dexerto isimli site tarafındLahza tespit edildiği üzere Apex Legends ve Star Wars Jedi: Fallen Order geliştiricisi şu anda “Apex Universe Incubation Project” için bir sıra işe alım yapıyor.
 
Respawn Entertainment’ın bu Biricik oyunculu projesi hakkında rastgele bir ayrıntı yer almıyor. Bilindiği kadarıyla Biricik oyunculu üretim, Apex Legends dünyasının Ufak bir keşfini sunabilir. 
 
Öte yandLahza Respawn, şu anda üç Star Wars oyunu geliştiriyor. BunlardLahza bKocamLahza Bit Reactor ile Bir arada geliştirilen bir strateji oyunu, Öteki eski LucasArts çalışanları ve Medal of Honor’un yaratıcısı Peter Hirschmann tarafındLahza yönetilen yeni birinci Şahıs nişancı oyunu, sonuncusu ise Star Wars Jedi: Survivor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir