Assassin’s Creed Liberation HD, 1 Eylül’den İtibaren Erişime Kapatılıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Ubisoft (Sofia) tarafındLahza geliştirilen ve yayınlanLahza Aleni dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Liberation HD, Steam üzerinden satıştLahza kaldırıldı ve yalnızca bununla sonlu kalmadı. Steam sayfasında yer alLahza bir bildiri, oyuncuların Eylül ayındLahza itibaren oyuna artık erişemeyeceklerini belirtiyor.
 
Steam sayfasında yer alLahza iletide “Assassin’s Creed Liberation HD artık yayıncının talebi doğrultusunda Steam’de satılmamaktadır” yazıyor. İletinin devamında ise “Lütfen bu oyuna 1 Eylül 2022’den itibaren erişilemeyeceğini unutmayın” tabirleri yer alıyor.
 
Ubisoft yakın vakitte eski oyunların sunucularını dEhemmiyet dışı bırakacağını açıklamıştı. Bu doğrultuda sunucuları kapanLahza oyunların Fazla oyunculu hizmetine erişim sağlanmayacak. Bunun yanı Dizi kimi oyunların ek içeriklerine (DLC) erişilemeyecek ve hesap bağlfakBeygir özelliği de dEhemmiyet dışı bırakılacak.
 
Sunucuların kapatılacağı oyunların tam listesine ulaşmBeyaz için aşağıdaki linkDeri haberimize gidebilirsiniz:
 
 – Ubisoft BirFazla Oyunun Sunucusunu Kapatacağını Duyurdu
 
Ubisoft, işi biraz daha ilerletErİlave Assassin’s Creed Liberation HD’nin büsbütün oynanmasını engelleyecek üzere görünüyor. Hatta oyunun sahiplerinin bile bu oyuna erişemeyeceği bildiriliyor.
 
Öte yandLahza öteki bir söylenti, Assassin’s Creed Liberation HD’nin MüstakVilayet satılLahza sürümüne erişilemeyeceğini ancak Assassin’s Creed III Remastered içindeki versiyonuna erişilebileceğini öne sürüyor.
 
Assassin’s Creed Liberation ilk olarBeyaz 2012’de PlayStation Vita için piyasaya sürüldü ve ardındLahza 2014’te Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için bir HD sürümü yayınlandı.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/260210/Assassins_Creed_Liberation_HD/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir