Resident Evil 4 Remake’te silahlar parayla daha hızlı yükseltiliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 09, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün yine üretim sürümünde artık silahları daha süratli yükseltmek mümkün. Tabi bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde fiyatsız DLC (The Mercenaries)  ile birlikte eklenen bu sistem sayesinde belirli bir fiyat ödeyerek silahlarınızı daha süratli yükseltebiliyor ve oyunda kısa müddette kuvvetli hale gelebiliyorsunuz.
 
Yükseltme biletleri oyuna iç edildi
 
 
 
Oyun içerisinde silahları süratli bir formda yükseltmek için geliştirici grup Çeşitli yükseltme biletleri ekledi. Farklı farklı yükseltme biletlerinin yer aldığı bu sistem sayesinde her bir bileti 3 dolarlık bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Çoklu paketlerin fiyatı ise 7-10 dolar ortasında değişkenlik gösteriyor.
 
Bu paketleri satın almakla birlikte silahın düzeyi ne olursa olsun rastgele bir vakitte bir silahı yükseltebiliyorsunuz. Şayet oyundaki bütün silahları yükseltmek isterseniz bunun Yekün fiyatı 55,89 dolar olacak yani toplamda 23 yükseltme bileti satın almanız gerekecek.
 
Resident Evil 4 Remake şu anda birçok platformda mevcut. Oyunun Steam (PC) fiyatı 887,29 TL, Playstation store (PS4 – PS5) fiyatı 699,00 TL, Microsoft store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 657,53 TL.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir