Call of Duty: WWII gelmeden önce Advanced Warfare 2 geliştiriliyormuş

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 09, 2023 Yorum Yok

 
Eski Sledgehammer Games yaratıcı direktörü Bret Robbins, MinnMax ile yaptığı yeni bir röportajda, stüdyonun dünya savaşı temalı Call of Duty: WWII oyununu yayınlamadan Evvel Advanced Warfare 2’yi geliştirdiğini açıkladı. Oyunun bu kapsamda demosunun bile hazırlandığını lakin ne yazık ki oyuncularla buluşturmadıklarını belirtti.
 
Bret Robbins Çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
CoD Advanced Warfare, seriye jetpack ve gelişmiş sistemleri iç etti. Birtakım hayranlar bu tasarımsal değişiklikleri beğenirken başkaları bunun CoD serisini mahvettiğini belirtti. Bu sürecin akabinde Ekim 2022’de Sledgehammer Games’in Advanced Warfare devam oyunu üzerinde çalıştığı söylendi. Lakin ne yazık ki takım odağını Çağdaş Warfare tarafına kaydırmıştı bile.
 
9 Şubat tarihine geldiğimizde Insider Gaming muhabiri Tom Henderson, Call of Duty 2023’ün tam bir oyun olacağını bildirdi. Henderson, oyunun Çağdaş Warfare serisine bağlanacağını ve Sledgehammer Games tarafından geliştirileceğini ekleyerek Advanced Warfare’in Geri dönüşüne dair bütün umutları ortadan kaldırdı.
 
Bu haber birçok oyuncuyu üzen bir gelişme oldu ve Eski Sledgehammer Games geliştiricisi Bret Robbins, bu ayrıntıya bir yenisini daha ekleyerek Advanced Warfare 2’nin neredeyse 2017 yılında çıkış yapacağını belirtti.
 
Bret Robbins’in verdiği ayrıntıları aşağıdaki görüntüde bulabilirsiniz.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir