Redfall için yeni fragman yayınlandı: Oyunun dünyası tanıtılıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman oyunun dünyasını ve atmosferini bizlere sunuyor.
 
Prey ve Dishonored’ın ardındaki ödüllü takım Arkane Austin’den yeni bir oyun
 
 
 
Arkane Austin takımı tarafından geliştirilen ve Aleni dünya, co-op birinci Şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Redfall, hikaye anlatımını da bizlere sunmaya hazırlanıyor. Massachusetts eyaletini Temel Meydan bu oyun içerisinde burada kapana kısılıyor ve vampirlerin istilasına uğruyoruz. Biricik maksadımız da bu vampirleri alt edip burayı büsbütün bunlardan temizlemek.
 
Oyun içerisinde farklı farklı Hasım tipleri yer alıyor ve bunları alt etmek için grubumuzla birlikte Çeşitli stratejiler kurabiliyoruz. Oyunda karakterler ortasından seçim yapabiliyor ve her bir karakterin kendine mahsus yetenekleri yer alıyor.
 
Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürümü, 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL’de satışta. 
 
Redfall dünyasını tanıtan fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir