Gran Turismo 7 için yeni güncelleme geliyor: Yeni araçlar, PSVR2 desteği ve daha fazlası

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Yarış oyunu Gran Turismo 7 için 1.29 güncellemesi 21 Şubat yani bugün gün içerisinde yayınlanacak. Güncelleme vakitleri bölgeden bölgeden değişiklik gösteriyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna beş yeni otomobil, Grand Valley Highway 1 isimli yarış pisti, PlayStation VR2 takviyesi ve daha fazlası ekleniyor.
 
1.29 güncellemesi birçok içeriği oyunculara sunuyor
 
 
 
Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Polyphony Digital tarafından oyunculara sunulan yarış oyunu Gran Turismo 7, Devre devir yeni güncellemeleri bizlere sunuyor. 1.29 isimli nihayet güncelleme beş yeni arabayı içeriyor. Beş yeni otomobil içerisinde şunlar yer alıyor:
 
– Citroen DS 21 Pallas ’70
– Honda RA272 ’65
– Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Street Mod
– Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Off-road Mod
– Porsche 911 Carrera RS (901) ’73
 
Beş yeni otomobil haricinde oyuna bir yeni pist ekleniyor. The Grand Valley Highway 1 isimli bu pist 5,099m uzunluğunda. Bunun yanı Dizi yarın prestijiyle PS VR2 yeni nesil sanal başlığı piyasaya sürülüyor. Bu güncelleme ile PS VR2 takviyesi ekleniyor.
 
Öte yandan yalnızca PS5 konsolunda geçerli olacak sonlu periyodik “Race Together” etkinliğinde Gran Turismo Sophy tecrübesi geliyor.
 
Gran Turismo 7 şu anda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için mevcut. 
 
Gran Turismo 7, 1.29 güncellemesi tanıtım fragmanları
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir