Redfall için Jacob Boyer karakterini tanıtan yeni fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 12, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin, Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu Redfall için Jacob Boyer karakterini tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragman içerisinde Boyer karakteri her istikametiyle ele alınıyor ve nasıl bir görünüme sahip olduğunu görebiliyoruz.
 
Fragmanla birlikte Ira detaylandırılıyor
 
 
 
Yeni yayınlanan fragmana göre Jacob Boyer karakteri için şu ayrıntılar yer alıyor: “Jacob Boyer, eski bir asker ve üstün keskin nişancı maharetine sahip. Geçmişte karşılaştığı bir vampir ile girdiği uğraşta gizemli bir vampir gözünü, yanından hiç ayrılmayan hayalet bir kuzgunu ve keskin nişancı tüfeğini elde etti. ” Daha evvelki fragmanda ise Layla Ellison karakteri tanıtıldı.
 
Ekip odaklı vampir temalı nişancı aksiyon Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. 
 
Standart sürüm Steam ve Epic Game mağazasında (PC) 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL. Microsoft Store (Xbox Series X|S) üzerinde de 1150 TL.
 
Redfall – Jacob Boyer Ira tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir