Hot Wheels Unleashed iki milyon satış rakamına ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 12, 2023 Yorum Yok

 
Milestone tarafından oyunculara 2021 yılında sunulan yarış oyunu Hot Wheels Unleashed, 2 milyondan Çok sattığı açıklandı. Bu satış sayısına oyunun piyasaya sürülmesinden 18 ay sonra ulaşıldı. Takım bu satış oranından şad.
 
Bu muvaffakiyet sonrasında takım Türlü açıklamalarda bulundu
 
 
 
2 milyon satış adetini aşan bu oyun için grup Çeşitli açıklamalarda bulundu. Milestone CEO’su Luisa Bixio bu muvaffakiyet hakkında şunları söyledi: “Hot Wheels, dünyadaki en Değerli markalardan biri ve bu markaya bağlı milyonlarca hayran var. Mattel Amel birliği kapsamında hayranlara sunduğumuz Hot Wheels Unleashed ile Aka bir muvaffakiyet yakaladık. Mattel takımı bu projeyi hayata geçirmek için bizlere güvendi ve bu itimat konusunda epeyce gururluyuz.”
 
Hot Wheels cihanında geçen Biricik oyunculu ve çevrimiçi yarış oyunu Hot Wheels Unleashed şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için mevcut.
 
Oyunun Steam fiyatı 199,00 TL, PS4 fiyatı 99,80 TL (normalde 499 TL, 27 Nisan’a kadar yüzde 80 indirimli), tıpkı halde Xbox mağazasında da 99,80 TL (indirimsiz fiyatı 499 TL, Switch sürümü ise 17 Nisan’a kadar 12.49 dolar, olağan fiyatı ise 49,99 dolar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir