Psychonauts 2 Geliştirme Süreci Dizi Oldu: Tüm Bölümler Ücretsiz

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 13, 2023 Yorum Yok

 
Double Fine tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan platform macera oyunu Psychonauts 2 sıra oluyor. Oyunun geliştirme sürecinin belgesel niteliğinde bir sıra olacağı ve 32 kısımdan oluşacağı belirtiliyor.
 
Belgesel niteliğindeki sıra için 2 Player Productions ile anlaşıldı
 
 
 
Geliştirici grup Double Fine, oyunun geliştirme sürecini 2 Player Productions ile ortaklaşa bir formda tv’ye uyarlayacak. Birinci olarak 2015’te duyurulan oyun 2021’de piyasaya sürüldü. Geliştirici takım bu 6 yıllık sancılı süreci hayranlara sunmak istediğinden Dolayı da bu işe girişmiş durumda
 
Belgesel niteliğindeki bu sıra Psychonauts 2’nin geliştirme sürecinde yaşanılan zorlukları, oyunun neden bu kadar geç piyasaya sürüldüğünü, geliştirmede kullanılan teknikleri ve daha fazlasını bizlere aktaracak. Gerek mali gerekse teknik zorlukların anlatıldığı bu dizinin ismi ise PsychOdyssey.
 
PsychOdyssey isimli belgesel cinsindeki sıra 32 kısımdan oluşacak ve bir de içerisinde Özel bir sinema yer alacak. Bu sinemayla birlikte bütün dizinin 20 saatten Çok sürecek. Bu sıra hayranlara büsbütün fiyatsız olarak sunulacak ve şu anda YouTube üzerinden bütün kısımları Denetim edebilirsiniz.
 
PsychOdyssey çıkış fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir