PS5’in Yeni Reklam Videosu Birçok Oyundan Kesitler içeriyor: Uncharted 5 mi Geliyor?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 31, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment, konsolun dünya çapında artan talebi kutlamak ismine “PS5’ten canlı Yayın” isimli yeni bir PlayStation 5 reklamı yayınladı. Yeni reklam görüntüsünde birçok oyundan kesitler yer aldı. Lakin bilgi verilmeyen gizemli bir kesit oyuncuların dikkatini çekti. Birçok şahıs bunun Uncharted 5 oyunundan olduğunu bildirdi.
 
Uncharted 5 mi geliyor?
 
 
 
Yayınlanan yeni PS5 reklam görüntüsünde bir haber kanalı canlı olarak haberlerini sunuyor ve bu esnada birçok oyun bizlere gösteriliyor. Bu oyunlar arasında Marvel’s Spider-Man 2, Returnal, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok, Final Fantasy XVI ve daha fazlası yer alıyor. Bunun yanı Dizi oyunun ismi belirtilmeyen bir sahne yer alıyor. 
 
Merakların odağında olan sahnede bir bayan elinde meşale ile bir mağarada ilerlerken görülüyor. Daha sonra bayan tarihi bir kalıntı olan tozlu bir sandık usulü yapıta üflüyor. Bayanın eline meşaleye aldığı kısım birkaç saniyelik bir süreyi kapsarken, yapıta üflediği sekans Fazla süratli bir biçimde gelip geçiyor. Yani o anı yakalamak için görüntüyü duraklatmak gerekiyor. Bu sahnenin ve ortamın teması Uncharted oyununu andırıyor. Münasebetiyle birçok oyuncunun aklına yeni bir Uncharted oyunu geliyor.
 
Yeni PS5 reklam videosu
 
Yeni görüntüde “PS5’ten Canlı: Size Dizi dışı olanı getiriyor. İnanılmaz dünyaları keşfedin ve beklenmeyeni deneyimleyin. Öykünüze bugün başlayın” sözleri yer alıyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir