PS VR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciler Guerrilla Games ve Firesprite, 22 Şubat’ta PlayStation VR2 için çıkış yapacak olan Horizon Call of the Mountain’ın çıkış fragmanını yayınladı. Çıkış fragmanından oyunun atmosferi, kullanabileceğimiz silah cinsleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Horizon dünyasını birinci elden deneyimleyeceğiz 
 
 
 
PlayStation VR2 için yayınlanacak bu yeni macera oyununda Horizon’un dünyasına yakından adım atacak ve yeni jenerasyon başlık ile içindeymiş üzere hissetmeye başlayacağız. Yeni PlayStation VR2 Sense Denetim aygıtları ile Horizon dünyasında karşımıza çıkacak olan tehditleri ve tehlikeleri alt etmeye çalışacağız.
 
Yenilikçi özellikler ile birlikte karşımıza çıkmayı hedefleyen üretimde farklı bir tecrübe elde edebileceğiz. Bu oyunda öykü büsbütün yeni bir karakterin gözlerinden anlatılacak ve birebir vakitte Aloy, öbür tanıdık yüzler ve yeni karakterlerle de bu dünyada tanışabileceğiz.
 
Horizon Call of the Mountain çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir