Hogwarts Legacy için Multiplayer Modu Geliştiriliyor: Sizce Oynanır mı?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından biz oyun severlere sunulan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, geçtiğimiz hafta çıkışını yaptı. Çıkalı bir haftadan az bir mühlet olmasına rağmen oyunun grafiklerini ve performansını güzelleştirmeye ve yeni özellikler ekleyen birçok mod yayınlandı. Bunlar ortasında ise şu anda geliştirilen Fazla oyunculu mod dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Hogwarts Legacy multiplayer modu yolda
 
 
 
Hem oyun medyası hem de oyuncular tarafından genel olarak beğenilen bir imal olan Hogwarts Legacy, bu Yıl çıkış yapan Aka çaplı oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Beğenileri üzerine toplayan ve Harry Potter cihanını bizlere sunan oyun için hali hazırda birçok mod geliştiriliyor ve oyunculara farklı bir tecrübe sunulmaya çalışılıyor. Bunlar ortasında yer Meydan Fazla oyunculu mod, Yamashi tarafından geliştiriliyor.
 
Yalnızca Patreon destekçileri için sunulacak olan (ileride bu durum değişebilir) HogWarp modu, Avalanche Software tarafından geliştirilen Aleni dünya oyununa Fazla oyunculu bir yapıyı getiriyor. Mantık olarak hoş olan fakat daha yolun başında gözüken bu modun daha Çok geliştirilmeye gereksinimi var.
 
Modun gerisindeki The Together Team isimli grup, The Elder Scrolls V: Skyrim’in Fazla oyunculu sürümünün ardındaki oluşum olarak karşımıza çıkıyor.
 
Mod geliştiricisi Fazla oyunculu Bina hakkında bir de görüntü yayınladı. Görüntüyü izleyerek modun temeline göz atabilirsiniz.
 
Hogwarts Legacy şu anda dünya çapında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut. Oyun ayrıyeten 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için bunun yanı Dizi 25 Temmuz’da Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.
 
Hogwarts Legacy HogWarp modu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir