PS VR2 için Çıkış Yapacak The Dark Pictures: Switchback VR Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Supermassive Games tarafından oyunculara sunulacak olan The Dark Pictures: Switchback VR, daha Evvel planlanan 22 Şubat çıkış tarihinden 16 Mart’a ertelendi. Oyun PlayStation VR2 için var olacak.
 
Erteleme hakkında grup bir gönderi yayınladı
 
 
 
Supermassive Games, oyunun ertelenmesine ait bir gönderi yayınladı. Bu gönderide şu sözler yer alıyor: “The Dark Pictures: Switchback VR, bugüne kadarki en savlı sanal gerçeklik projesi olarak karşınıza çıkıyor. Oyuncular, The Dark Pictures serisine dayanan bu VR oyununda beş farklı dünyaya gidebilecek. 
 
Yeni PlayStation VR2 oyununu birinci olarak sanal başlığın çıkışına denk getirmek istedik. Her Vakit emelimiz da buydu. Lakin birebir vakitte bizim için Fazla Kıymetli bir konu daha var. O da olan siz oyunculara en uygun tecrübesi sunmak. Bu oyunda Temel emelimiz sizlere yeni jenerasyon sanal başlık ile Muhtemel olan en ürkütücü tecrübesi yaşatmak. Bu sebeple oyunu daha yeterli hale getirmek ve nihayet düzeltmeleri yapmak için 16 Mart 2023’e erteledik.
 
Sabrınız için teşekkür ederiz. Bu bizim için hakikaten dünyalara bedel.. Oyun hakkında daha Çok bilgi vermek ve yeni oyun özelliklerini duyurmak için sabırsızlanıyoruz!”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir