Pokémon Scarlet and Violet Switch için Çıkış Yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 20, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen rol yapma macera oyunu Pokémon Scarlet and Violet Switch konsollarına çıkış yaptı. The Pokemon Company ve geliştirici Game Freak tarafından oyunculara sunulan bu üretimde Aleni dünyada özgürce gezebiliyorsunuz.
 
Pokémon Scarlet and Violet rol yapma tecrübesi sunuyor 
 
 
 
Çeşitli kasabaları ve yırtıcı doğayı keşfedebileceğiniz bu oyunlar ile Pokemon tecrübesini üst seviyede yaşamanız hedefleniyor. Oyunda bulunan Pokemonları gökyüzünde, denizlerde, ormanlarda, sokaklarda hülasa her yerde görmeniz mümkün. 
 
Bu yeni macerada iki farklı profesör bulunuyor. Hangisiyle tanışacağınız, oyunun hangi sürümünü oynamayı seçtiğinize bağlı. Yeni arkadaşınız Nemona ile Bir arada bu yeni profesörler hakkında daha Çok bilgi edineceksiniz.
 
Pokémon Scarlet and Pokémon Violet, Pokémon serisindeki birinci Aleni dünya rol yapma tecrübesi oyunları karşımıza çıkıyor. Serinin ayırt edici özellikleri ortasında yeni Pokémon’larla tanışma, takım kurmai savaşlara atılma, eğitim alma ve takas etme sistemleri yer alıyor. 
 
– Switch sayfası
 
Çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir