Dark Deity ve Evil Dead’i Epic Games Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 20, 2022 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Bu hafta oyuncular rol yapma macera oyunu Dark Deity’i, hayatta kalma Fazla oyunculu dehşet nişancı oyunu Evil Dead: The Game’i ve Rumbleverse için Epic Cheerleader Paketi isimli ek paketi kalıcı bir biçimde kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları ve ek paketi 24 Kasım Perşembe TSİ 18:00’e kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki fiyatsız oyun şu anda belirli: STAR WARS: Squadrons.
 
Bu haftaki fiyatsız oyunlar 
 
 
 
Rumbleverse: Epic Cheerleader Paketi 
 
Epic Cheerleader Paketinde Epic Cheerleader Kozmetik Öğesi, Siyah Temalı Unvan Kartı, arka plan çerçevesi ve 120 dakikalık ün güçlendirici yer alıyor. 
 
– Epic Games sayfası 
 
Dark Deity 
 
Bozulan yeminlerin ve acımasız savaşların olduğu bir ülke… Parçalanan bir ülkeyi yine şekillendirmek için efsanevi kahramanları komuta edeceğiniz Dark Deity’de. 30 sesli oynanabilir Ira yer alıyor ve RPG-taktik tecrübesini bizlere sunuyor. Oyunda takımınızı güçlendirmek için kuvvetli silahlar elde edebiliyor ve efsane olma yolunda birçok çabaya katılıyorsunuz.  
 
– Epic Games sayfası
 
Evil Dead: The Game 
 
Ash Williams yahut ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak üst seviye bir eşli mod ve Fazla oyunculu bir PVP aksiyon tecrübesi dolu bu oyunda Amel birliği yap. 
 
– Epic Games sayfası 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir