Point Blank Harita Taktileri (Dev Liste)

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
Hızlı FPS oyunu olarak biline Point Blank oyunundaki harita havuzu epeyce geniş. Her çeşitten haritaları barındıran oyunda vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Bilhassa aşikâr haritalarda oynayarak rütbenizi artırabilirsiniz.
 
Haritalarda oynayarak kazanmak için de muhakkak bir taktik yapmanız lazım. Ekip oyunu gerektiren haritalarda grup oyunu, kişisellik isteyen haritalarda ferdi oynanışa dikkat etmeniz lazım. Bu yazımızda sizlere Point Blank oyununda yer Meydan patlatma ve TDM haritalarının taktiklerini paylaşacağız.
 
İşte listemiz:
 
İlk olarak oyunda yer Meydan TDM haritalarına göz atalım. TDM, oyuncuların belirli bir round sınırlaması olmadan her ölüşünde tekrar canlanarak birbirlerine karşı üstünlük sağlamaya çalışmasına dayalı bir oyun modudur.
 
Midnight Zone:
 
 
 
Çoktandır sessizdi ortalık. Kelamda özgürlük mücadelerinin patlama sesleri ve kara dumanlarına rastlanmaz olmuştu ufukta. CT-Force, Sıkıntı kaybetmiş Free Rebels’i bir pusuya düşürerek köklerini kazımak için Red Rock operasyonunda kullanılan fabrikayı modifiye ettikten sonra Free Rebels tarafından gizlice bilgi sızdırdı. Red Rock operasyonu sonrası erzak ve materyal kahrı içine giren Free Rebels, fabrikanın onarılıp depo olarak kullanılmaya başlandığı bilgisi alındığında fabrikayı ele geçirmek için bir operasyon düzenler…
 
Bu harita karanlık olmakla Bir arada epeyce eğlenceli bir haritadır. Rakiplerinizi, karanlıktan çıkarak öldürerek onlara üstünlük sağlamaya çalışın. Bu harita Red Rock haritasına benzemektedir. Tahtaları kendinizi siper alarak oyunu kazanın.
 
Burning Hall: 
 
 
 
Dünyaca Ünlü bir gazetecinin Free Rebels’e sempatik yazdığı röportaj herkes tarafından konuşuluyordu. Gazetecinin Free Rebels ile bağını araştırmak üzere gazetecinin konutuna giden CT Force, konutun Free Rebels tarafından işgal edilmiş olduğunu görür.
 
Yan yolların bulunmadığı simetrik Aleni alanı ve canlanma noktalarını direkt bağlayan köprü sayesinde süratli çatışmanın ön plana çıktığı bir TDM haritasıdır. 1. kat ve 2. sert kullanarak Hasım üssüne saldırırken 3. kattan keskin nişancılarla çatışma halideki ekip arkadaşlarına dayanak verilebilecek bir yapıya sahiptir.
 
Crackdown:
 
 
 
Lux Ville patlatma planları suya düşmüş ve anne üslerinin taşınma planları CT Force’a sızan Free Rebels, silah deposu olarak kullandıkları konteynır hurdalığındaki gereçleri yok etmek ister. Lux Ville operasyonundan sonra Sıkıntı kaybetmeye devam eden Free Rebels’ın izini, CT Force Aka bir azimle sürüyorken Free Rebels’ın kara borsadan aldığı silahları Delil oluşturmamaları için yok edecekleri haberi ile CT Force operasyona girişir.
 
Dar bir alanda karmaşanın içinde bir çatışma için tasarlanmış bir haritadır. 4 vs 4 Yekün 8 şahıs için en Müsait olan bir harita olmakla Birlikte canlanma noktasının rastgele belirlendiği bir harita olduğundan sırf aksiyonun herşeyi belirlediği bir haritadır.
 
Çöl Kampı: 
 
 
 
Çöl Kampı, hafif çıkıntıların olduğu ve iki tarafında çokça siper alabildiği simetrik bir haritadır. Uzun yapılar olmaması rakibin görülebilirliğini arttırmaktadır. Bu nedenle keskin nişancı tüfekleri bu haritada daha tehlikeli bir rol oynamaktadır.
 
Bu Çöl Eğitim kampı, Güney-Doğu Asya atmosferine sahiptir. Lakin Free Rebels ve CT-Force’un savaştığı özel, farklı bir Cenk alanıdır.
 
 
Eastern Road:
 
 
 
Şehrin Hariç eteklerindeki bir Irak şark mahallesi. Ekseriyetle Yasa dışı Irak şark kökenli çalışanların barındığı bu mahallede bir gün Aka çaplı bir Başkaldırı çıkar. Polis güçleri isyanı bastırır ve operasyon sırasında Free Rebels’in gizli aktiflik merkezlerinden birini keşfeder ve CT Force’dan dayanak ister.
 
Gösterişli Irak şark reklam tabelalarının göze çarptığı karışık bir haritadır. Camı kırarak yer yer binaları bağlayan tabelaların köprü üzere kullanılarak heyecanlı çatışmalar yapılabilir, Çeşitli yollar kullanılarak düşmanı şaşırtan stratejilerin geliştirilebileceği bir haritadır. Klâsik haritalarda Fazla farklı savaşlar ve heyecanlar yaşayabilirsiniz!
Hangar: 
 
 
 
CT-FORCE Free Rebels’in Liman Porta’daki silah kaçakçılığı faaliyetlerine nihayet verdikten sonra anne depolarının Liman Porta’ya yakın bir hangarda olabileceğinin ihbarını alır. CT-Force’un hangara bir baskın planladıklarını duyan Free Rebels, CT-Force kuvvetlerini pusuya düşürmek için bir plan yapar.
 
Savaş alanı haritanın ortasında yer alır. Kısa arada çokça aksiyon yaşanabilen bir haritadır. Ateş altında kadronuzla eğlenebileceğiniz bir kısımdır.
 
Kütüphane:
 
 
 
Gün uzunluğu Fer alması için tasarlandığından “Sun Shine” olarak da bilinen kütüphane, kentin tam merkezinde bulunmaktadır. Free Rebels’in bu binayı havaya uçurmak istediğini öğrenen CT Force Hadise yerine gelir ve kütüphaneyi işgal etmiş Free Rebels ile karşılaşır.
 
Kaotik bir çatışma için tasarlanmış bu haritada camdan yapılmış tavan kırılabilir. Çeşitli güzergah seçenekleriyle dinamik bir çatışma ortamı sağlandığı ve orta koridorda Fazla Aleni Meydan bırakılarak alternatif güzergah seçeneklerinin fonksiyonelliğinin arttırıldığı bir haritadır.
 
Liman Porta: 
 
 
 
Free Rebels’e Daimi olarak Yurt dışından silah sağlandığı bilinen ancak kanıtlanamayan bir gerçekti. ancak sağlam bir kaynaktan alınan istihbarata nazaran Free Rebels’e finansal dayanak veren melez bir Amel adamının olduğu ve silahların bu Amel adamına ilişkin Özel bir limandan yurtiçine giriyordu. Hükümet CT Force’a derhal Porta limanına bir operasyon düzenlemelerini emreder.
 
Konteynerler ortasında süratli çatışmaların yaşanabileceği bir haritadır. Meydanda Hasım üssüne süratli bir halde sızabileceğiniz Yan yolların yanında, içi boş ve hareketli konteyneri kullanarak düşmanı şaşırtabileceğiniz bir TDM haritasıdır.
 
İki Kule:
 
 
 
G9 doruğunun güvenliğini sağlamak için görevlendirilmiş CT-Force güçleri, doruğun düzenleneceği binayı korumak üzere keskin nişancı birliğini Etraf binaların çatısına konumlandırır. Ancak, CT-Force nişancıları durum aldığında, Free Rebels’ın keskin nişancıları hamle için çoktan karşı binada yerlerini almıştı.
 
Red Rock:
 
 
 
Yetersiz kaynaklar ve eğitim alanının yokluğu Free Rebels’i zorlamaktaydı. Bu sırada Temel eğitim kampı için kullanılmaya uygun terk edilmiş bir fabrika binası buldular. Lakin bu bilgi Fazla uzun mühlet gizli kalmadı. CT Force’un baskın operasyonu Fazla gecikmedi…
 
 
Storm Tube:
 
 
  
Turnuva vakitlerinde hayli görülen bir haritadır. Bu haritada bomba kısmına bakıldığı Vakit atılacak Fazla yer olmamakta. Zira haritanın üstü kapalı bir halde. öteki haritalara kıyasla bu haritada, heyetim yahut doğuş alanından Fazla Irak bir yere bomba atışı yapılmıyor. Bunun için bu haritada bombanızı saklamakta fayda var. Bombalarınızı, Hasım size yaklaşırken, düşmanı vuramayacağınız kadar uzaktayken yahut bomba kurulurken atabilirsiniz. ek olarak bu haritada koordineli bir biçimde oynamak Fazla değerli. Karakterler ve oyun Fazla süratli olduğu için her Lahza her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden ekip arkadaşlarınıza düşmanı gördüğünüz Lahza uyarmanız gerekmekte.
  
Her oyunda 8 Mavi (CT-Force), 8 Kırmızı (Free Rebels) tarafında olmak üzere 16 Tane slot bulunmakta. Bu slotlara geçerek oyuna başladığınız yer değişmektedir. misal olarak Mavi (CT-Force) tarafındasınız ve 2. slotta oyuna başlarsanız A bölgesine daha yakın doğacaksınız. Lakin 5. slotta doğarsanız B bölgesine daha yakın doğup düşmanlarınızı daha erken karşılayarak öldürebilirsiniz. Her haritanın Kıymetli slot yerleri bulunmakta. Bu slotları da her haritada sizinle paylaşacağız.
  
Harita Kıssası: Kenti uçtan uca bağlayacak yeni Metro sınırı inşaatı… Bu inşaatta hala göçmen ve melez personellerin, ucu köleliğe dayanan kaidelerde çalıştırıldığı medya tarafından dünyaya duyurulduğunda Free Rebels, çalışanları korumak ve kızgınlığını Anlatım etmek için inşaat alanını bombalama kararı alır…
  
Harita Modu: Bomba Görevi
  

Görev: CT Force: Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels: hamle (Bomba Kur)

Harita taktiklerine geçmeden Evvel slot dağılımlarına bakalım.  
  
Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) tarafında iseniz; ikinci, üçüncü ve altıncı slotları kullanarak B bomba heyetim noktasına, merkez kısmına ve B bomba heyetim noktasının yanında bulunan merdiven kısmına yakın doğabilirsiniz. Şayet yedinci, sekizinci, birinci, dördüncü ve beşinci slotları kullanır iseniz A bomba heyetim noktasına, orta şimendifer kısmına, 2.30 kısmına, B bomba heyetim noktasına, boya-1 ve boya-2 kısmına daha yakın doğup rakiplerinizi erken bir biçimde karşılayabilirsiniz. Oyuna başlamadan Evvel ekipmanınızı ve slotlarınızı Denetim ettikten sonra harita taktiklerine geçebiliriz.
  
Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) için birinci olarak B bomba heyetim noktasındaki taktiklere bakalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Storm Tube haritasına A ve B olarak iki Tane bomba heyetim noktası yer almakta. Bir oyuncu B bomba suram noktasından oynasın. Bu oyuncu, boya-1, boya-2, boru ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Fakat buraları gözetlemek hayli güç olabilir. Zira her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile tıpkı anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli. ek olarak B bomba heyetim noktasına süratli bir halde oynuyorlarsa, orada duran oyuncu Geri çekilerek suram noktasından oynayabilir. Yahut daha da geriye yani orta şimendifer kısmına giderek rakip tam bombayı kuracağı sırada elindeki bombayı atarak, rakibin bombayı kurmasını engelleyebilir. Yeniden rakipler süratli bir halde oynuyorsa ve o Lahza kaçacak yer bulamadıysanız Çabucak bomba heyetim noktasının sağında bulunan kutulara pusabilirsiniz. Böylece rakipleriniz sizin orda duracağınızı beklemeyebilir ve onları öldürebilirsiniz. Burada yer Meydan oyuncu kendi ekibi arkadaşlarına, karşı rakip ile ilgili Fazla bilgi vermeli. Zira kadro oyuncularınız ona nazaran koordineli bir formda oynayacaktır. mesela merkez kısmından karşı rakip süratli bir halde oynuyorsa, merdiven yahut B bomba heyetim noktasından oynayan oyuncu Çabucak bu bilgiyi kadro arkadaşları ile paylaşmalı ve o kısma dayanak atılmalı. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.
  
Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
Gelelim B bomba heyetim noktasının yanında bulunan merdiven kısmına. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada yer Meydan oyuncu, boya-1, boya-2, boru, B bomba heyetim noktasına istikbal oyuncuları ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Fakat buraları gözetlemek epeyce güç olabilir.
 
Çünkü her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile birebir anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli. Fakat merdiven kısmından oynarken boru tarafından da rakip oyuncu oynayabilir. Boru kısmı da merdivenin Çabucak sağında bulunmakta. Bu yüzden buradaki oyuncu oradan istikbal rakibe de dikkat etmeli. Şayet rakibin Fazla süratli bir formda merdiven kısmına oynadığını anladıysa Çabucak kendi doğuş bölgesine çekilip düşmanın başını karıştırarak onları öldürebilir. B bomba heyetim noktasına süratli bir giriş olduğunu görüyorsa Çabucak merkez çıkışına yanlışsız bomba ve sis bombalarını atabilir. Bu bombalar karşı rakibin süratli oynayışına Mani olacaktır. Burada yer Meydan oyuncu Şayet A bomba suram noktasına süratli bir giriş olduğunu duyduysa Çabucak kendi doğuş bölgesinden A bölgesine gidebilir.
  
Ancak biraz süratli olmalıdır zira yaklaşık 15-20 saniye orta vardır. ek olarak orta trenden oynayarak A bölgesine girmeye çalışan oyuncuları da arkalayabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı uygunca Denetim edip açılmanız lazım.
 
aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
B bomba suram noktasında yer Meydan oyunculara göz attık. Artık gelelim bir oyuncumuz orta şimendifer tarafından oynasın. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Orta trende duran oyuncu aslında kadronun en Değerli oyuncusudur.
 
 
Çünkü buradaki oyuncu haritanın her yerini görebilir ve kadrosuna bilgi vererek roundu kazandırabilir. Birinci olarak buradaki oyuncu karşı rakibi gördüğü anda Çabucak kadrosuna bilgiler vermek zorundadır.
 
Takım oyuncuları bu bilgilere nazaran devinim edecek ve roundu kazandıracak. Burada duran oyuncunun asıl vazifesi boya-1, boya-2 ve merkez tarafından oynayan oyuncuları gözetlemektir. Merkezden Fazla oyuncu geliyorsa Çabucak kadro arkadaşlarına bu bilgiyi paylaşarak B bomba heyetim noktasından oynayan oyuncu ve  bomba heyetim noktasının yanında olan merdiven kısmından oynayan oyuncu, merkez kısmına dayanak atmalıdır. Boya-1 ve boya-2 tarafına Şayet Fazla oyuncu geliyorsa Çabucak o tarafa yakın oynayan oyunculara söyleyerek rakiplerini öldürtmeleri gerekir.
 
Yine Fazla Hasım geliyorsa orta trenden oynayan oyuncu, bomba ve sis bombalarını kullanarak rakiplerinin süratli girişlerini engelleyebilir. ek olarak Şayet kadronuz kapalı bir formda oynuyorsa A bomba heyetim noktasının orasında bulunan mavi kutudan, 2.30 ve orta şimendifer kısmını gözetleyebilir. Gözetlerken yalnızca Baş göstermesi gerekmektedir.
 
Bu sayede karşı rakip yalnızca Baş kısmını göreceği için vurması daha güç olacak. Orta trenden oynayan oyuncu grup arkadaşlarına yardıma gidebilir. Orta şimendifer kısmı neredeyse her bölgeye yakın olduğu için ekip arkadaşlarının eksiklerini kapatabilir. Şayet B bomba heyetim noktasının yanındaki merdiven kısmında oynayan oyuncu düşerse; B bomba heyetim noktasından yahut kendi doğuş noktasından o kısma gidebilir.
 
B bomba heyetim noktasında oynayan düşerse 2 saniyede o bölgeye takviye atabilir. Takviye atarken Şayet karşı rakip yerleşmişse bombanın kurulmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için Tekrar şimendifer kısmından bomba suram noktasına yaklaşın ve bombayı atıp uzaklaşın. Böylece hem bombayı kurmaları gecikecek hem de karşı rakibin canı azalacak. 2.30 kısmına da orta trenden dayanak atılabilir. Orta şimendifer camından kesebilirsiniz. Yeniden orta trenden atlayarak mavi kutu denilen bölgeden A bomba heyetim noktasına girişi engelleyebilirsiniz. 2.30 kısmına süratli bir giriş oluyorsa Çabucak boya-1 ve boya-2 kısmından rastgele bir oyuncu olup olmadığını Denetim edin. Daha sonra Şayet Hasım varsa öldürün yoksa boya kısmına gidip rakip oyuncuyu arkalayabilirsiniz. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.
 
Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yine birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz.
 
Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Gelelim A bomba suram noktasından oynayacak oyunculara. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada 2 dual oyuncusu oynarsa çarçabuk bu bölgeye giriş olmayabilir. Dual oyuncularının bir tanesi orta şimendifer tarafında bir tanesi trenin Yan tarafında bulunan kutulardan oynayabilir. Bu iki oyuncu Bir arada koordineli bir biçimde oynamaları lazım. Zira 2.30 tarafından karşı rakip süratlice ve kalabalık bir halde gelebiliyor. Bu yüzden bu iki oyuncu tıpkı anda hakikat hamleyi yaparsa roundu kazandırabilir. Şayet karşı kadro tarafından süratli bir girişken geliyorsa Çabucak orta trenin yanında bulunan kutudan oynayan oyuncu o bölgeye bomba ve sis bombası atarak rakibi yavaşlatabilir.
 
Daha sonra rakip tekrardan bastıracaktır. Kutudaki oyuncuyu karşı rakip direkt görecek. O oyuncuya ateş ettiği anda, orta trende yer Meydan oyuncu bomba ve sis bombasını yahut ateş ederek rakibi önleyebilir. Şayet orta trende yer Meydan oyuncu karşı rakibi arkalamak istersen Saha kısmından karşıdan istikbal trene de dikkatli biçimde bakarak 2.30 kısmını arkalayabilir. Lakin boya-1, boya-2 ve merkez kısımlarında Hasım olmamalıdır. Açılacağı sırada ekip arkadaşlarına haber verirse, ekip arkadaşları onu koruyarak arkalamasına Yardımcı olabilir. Şayet grubunuz kapalı bir formda tutuyorsa A kısmını tutan oyuncular Çabucak geriye çekilerek bomba heyetim noktasının ardına pusabilir. Bir oyuncu bomba heyetimin gerisinde, öteki bir oyuncu da boru kısmından oynayarak rahatlıkla düşmanı engelleyebilir. Lakin Yeniden koordineli bir biçimde oynanması lazım.
  
Bomba heyetim noktasına yaklaşan rakip, o bölgeye bomba atarak kadro arkadaşınızı öldürebilir. Ekip arkadaşınızın ölmemesi için tam bomba atılacağı sırada rakip düşmana ateş ederek öldürebilirsiniz. Yahut tam gireceği sırada Şayet boru kısmından karşı rakipten bir oyuncu oynamaz ise Çabucak borudan ilerleyerek rakibi arkalayabilir ve A bomba suram noktasına girişini engelleyebilirsiniz. Buradaki oyuncular boya-1 ve boya-2 kısmında oynayan oyuncuları arkalayarak da öldürebilir. Bunun için orta trende oynayan bir AR oyuncusu o bölgeye ateş ederek dikkatlerini dağıtmalı. Bu sırada 2.30 kısmına yaklaşan ekip arkadaşlarınız boya-1 ve boya-2’yi rahatlıkla görerek o kısımdaki rakip oyuncuları öldürebilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli.
 
 
  
Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
Gelelim Storm Tube haritasının T kısmına. Storm Tube haritasında T kısmı için hayli seçenek mevcut. Birinci olarak Yalın bir halde A bomba suram noktasına girelim. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. O kısmın aşağısından indiğimiz anda karşı rakip bizim önümüze çıkacak. Burada artık aimlerimizin uygun olması lazım.
  
Diğer 2 AR oyuncusu da boru kısmından boya kısmına atlayarak 2.30 kısmındaki kadro arkadaşlarını koruyabilir. Böylece 3 dual oyuncusu A bomba heyetim noktasına rahatlıkla girebilir. Daha sonra A bomba suram noktasına girmek için bir oyuncu boru kısmını Denetim etmeli. aykırı taktirde o kısımda duran oyuncu, ekip arkadaşlarınızı öldürerek roundu kazandırabilir. Boru kısmını ve bomba heyetim noktasını Denetim ettikten sonra bombayı kurabilirsiniz. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir.
  
Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun.
  
Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epey bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz.
  
Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım.
  
Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
A bomba suram noktasına orta şimendifer kısmından giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz anda Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeliyiz. Lakin geçerken AR oyuncularının bizi muhafazası lazım. Bu kısımda AR oyuncularının boru kısmından,  boya 1 ve boya 2 yerlerine geçerek grup arkadaşlarına takviye ateşi açabilir. Bu sırada orta trenden geçen dual oyuncuları süratli bir biçimde A bomba heyetim noktasına giriş yapması lazım.
  
Bomba heyetim noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba suram noktasına yaklaşabilir. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun.
  
Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz.
  
Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yine birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Bir arada sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey değerli.
  
Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
5 merkez ile A bomba suram noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak merkez tarafını sis bombalarınızı atın. Daha sonra sis bombalarının tesirini geçmesini bekleyin. Bu sırada geriden açılacak karşı rakiplerinize dikkat edin. Daha sonra merkez tarafından ilerleyecek iken sağ ve sol tarafındaki rakiplerinizi yeterli tahlil etmeniz gerekmektedir. Zira geçeceğiniz Meydan Fazla Aleni olduğu için rakip sizi Fazla kolay bir formda öldürebilir. Bunun için Yeniden sis bombalarınızı atabilirsiniz. Merkez tarafından Çabucak orta şimendifer kısmına geçiş yapın. Orta şimendifer kısmından süratli bir halde A bomba heyetim kısmına geçiş yapın. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç ancak vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor.
  
Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu biçimdeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epey bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir.
  
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yine birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz.
  

Eğer işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı uygunca Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

A bomba heyetim noktasına karşı rakibin doğuş bölgesinden dolaşarak giriş yapın. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Merkez kısmına sis bombalarınızı atarak süratli bir formda boru kısmına geçin. Fakat geçerken dual oyuncuları ön kısımdan oynamaları lazım. Zira borudan atladığınız anda karşınıza rakip çıkabilir. Bunun için dual oyuncunun onu karşılaması ve öldürmesi daha kolay olacaktır. Boru kısmından geçtikten sonra merdivenden üst çıkın ve önünüze uzun bir koridor çıkacak. Karşı rakibin merdiven kısmına ilerleyin. İlerlerken karşınıza rakip çıkabilir. Bu yüzden bıçakla gitmek yerine elinizde silah bulunsun. Geçtikten sonra merdivenden aşağı inin. Daha sonra borudan yahut düz bir halde bomba suram noktasına geçebilirsiniz. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce kıymetli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor.
  
Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır.
  
Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek biçimde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.
  
Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
Hem orta şimendifer hem 2.30 kısmından A bomba suram noktasına giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz bir oyuncu Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu müdafaası için de bir Tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda diğer 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli. Bu sırada onları koruyacak Tekrar bir boya oyuncusu olmalı.
  
Daha sonra A bomba heyetim noktasına giriş yapılmalı. Bomba suram noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba heyetim noktasına yaklaşabilir. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce değerli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin.
  
Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir.
  

Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir.

Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım.
  

Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

A bomba suram noktasına 5 şahıs 2.30 kısmından oynayarak giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bu taktik için epeyce süratli olmalıyız. Doğar doğmaz 2.30 kısmına gidelim ve daha sonra merdivenlerden aşağı indikten sonra depoya giriş yapmaya çalışalım. Bu sırada önünüze bomba gelebilir, Hasım çıkabilir. Depo kısmından sonra Çabucak bomba kurmaya çalışın. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli kıymetli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir.
  
Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç ancak vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz.
  
Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu biçimdeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Fakat depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz.
 
Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba suram alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir.
  
Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba suram noktasına bombasını atabilir. Fakat bu kısımda elinizde bomba olması epeyce değerli. Bomba yoksa Şayet süratli bir formda depo kısmından çıkın. A bomba suram noktasının giriş tarafına hakikat ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin müddeti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba suram noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir.
 

Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

B kısmına gidiyormuşuz üzere yaparak A bomba heyetim noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak B merkez kısmına hakikat sis bombalarınızı fırlatın. Karşı rakip o kısımdan boruya ve borudan da kendi doğuş kısmına sızacağınızı düşünecek. Bu kısımda siz, sis bombasının ortasından ilerleyip boru kısmına gireceksiniz. Orada karşımıza çıkan düşmana ateş edip ziyan verebilirsiniz. Boru kısmında sıkışmamaya dikkat edin. Daha sonra borudan atlamadan Yeniden önünüze sis bombaları atın. Böylece karşı rakip, kendi doğuş bölgelerine sızacağınızı düşünecek.
 
Ama siz bu sırada geriye dönüp 2.30 kısmına gideceksiniz. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı hakikat indiğimiz bir oyuncu Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu müdafaası için de bir Tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda öteki 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli.
 
Bu sırada onları koruyacak Yine bir boya oyuncusu olmalı. Daha sonra A bomba heyetim noktasına giriş yapılmalı. Bomba suram noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba suram noktasına yaklaşabilir. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epey değerli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir.
  
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun.
 
Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir.
 
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba heyetim alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir.
 
Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba heyetim noktasına bombasını atabilir. Fakat bu kısımda elinizde bomba olması epey değerli. Bomba yoksa Şayet süratli bir formda depo kısmından çıkın. A bomba suram noktasının giriş tarafına gerçek ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin mühleti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba suram noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin.
 
Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın.
 
Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı uygunca Denetim edip açılmanız lazım. karşıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Bombayı kurduktan sonra yerleşmeler Fazla değerli. Bir oyuncu bomba konseyine yerde olan kutu gerisinden oynayabilir. Bu oyuncu bomba heyetim noktasından geçen oyuncuları arkalayabilir. ek olarak orta trenden yahut konseyime yaklaşan oyuncuları uzaktan gözetleyebilir ve öldürebilir. öteki bir oyuncu bombayı kurduktan sonra merkezden kendi doğuş bölgemizde yer Meydan boru bölgesine geçebilir. Bu sayede bombayı imha ettiği anda Çabucak boru bölgesinden çıkış yaparak bombayı imha etmelerine Mani olabilir. Borudan çıkış için iki kısım bulunmakta. Birini seçerek karşı rakibi gözetleyebilirsiniz. Fakat boru kısmına mermi geçtiğini unutmayın. Karşı rakip çözdüğü sırada boruya ateş ederse, merminin borudan geçip size gelme ihtimalini göz gerisi etmeyin. Daha sonra bir oyuncu karşı ct bölgesinin merdiven kısmından bombayı imha edenleri öldürebilir.
 
Fakat buradaki oyuncu sol tarafından istikbal rakip oyunculara dikkat etmelidir. Bombayı imha etmeye çalışan oyunculara bu kısımdan rahat bir biçimde gözetleyebilir. Lakin merdiven kısmının alanı Fazla Aleni olduğu için rakip sizi Fazla rahat görecektir. Bu yüzden saklana saklana oynamayı unutmayın. diğer bir oyuncu bombayı kurduktan sonra şimendifer ile Birlikte devinim ederek nihayet kısma kadar gidebilir. Bu kısımda farklı yerlerden oynayabilir. Boya kısmına pusarak rakiplerini avlayabilir. Boya kısmına pusmak Fazla kolaydır. Boya kısmına geldiğiniz anda başınızı eğip bekleyebilirsiniz. Lakin ardınızdan istikbal rakiplere de dikkat etmelisiniz. aykırı taktirde arkalanıp ölebilirsiniz.
 
Daha sonra 2.30 kısmından da oynayabilirsiniz. Buradan oynarken rakibinizi Fazla yeterli gözetlemeli ve rakibin sizi görmemesi lazım. 2.30’un merdiven kısmına pusun ve karşı rakibin bombayı imha etmesini bekleyin. nihayet olarak da bombayı kurduktan sonra devinim halinde olan trenden, orta trene hakikat geçebilirsiniz. Orta şimendifer epeyce dikkat edilmesi bir yerdir. Zira karşı rakip illaki bu bölgeden geçecektir. Bu yüzden orta şimendifer kısmından oynarken her tarafınızdan Hasım geleceğini bilerek oynayın. Tekrar bombayı kurduktan sonra şimendifer devinim halinde iken merkez kısmından Aleni bir formda oynayarak rakiplerinizden bilgi alıp kendi ekip arkadaşlarınıza söyleyebilirsiniz. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.
Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yine birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir.
 
Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı uygunca Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip s

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir