PlayStation Turnuvaları Artık PS5 Konsolları için Mevcut

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Teknoloji devi Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 konsolları için PlayStation Tournaments’ın (turnuva) başladığını duyurdu. Daha Evvel sadece PlayStation 4 için var olan turnuva özelliği artık PlayStation 5’te yer alıyor.
 
Son üç aydır beta testinde olan bu turnuva sistemi ile oyuncular kısa vadeli turnuvalara katılabilecek, yeni bir kullanıcı arayüzü ile gerçek vakitli maçlara katılabilecek ve Çeşitli mükafatlar kazanabilecek.
 
PlayStation Turnuvaları oyunculara Türlü mükafatlar sunacak
 
 
 
Yeni turnuva sistemi, uygunlaştırılmış oynanış mühletleri, yeni kullanıcı arayüzü ve daha ziyadesiyle oyunculara sunuluyor. Bu İlan ile birlikte birinci etapta Guilty Gear: Strive, NBA 2K23 ve FIFA 23 turnuvaları başlatılmış durumda. 
 
1 Aralık – 31 Ocak tarihleri ortasında PlayStation Tournaments: Win-A-Thon isimli yeni turnuvaya hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 konsollarında katılabilirsiniz. Turnuva Ödül havuzunda para para, yeni DualSense Edge kablosuz Denetim aygıtları ve daha fazlası da iç olmak üzere pek Fazla Ödül yer alıyor.
 
Daha Çok ayrıntı için buraya tıklayın 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir