CD Projekt, The Witcher Remake’in Açık Dünya Olacağını Onayladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz ay yayıncı CD Projekt RED ve geliştirici Fool’s Theory tarafından duyurulan Özgün The Witcher’ın tekrar üretim sürümü (remake) için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu hafta gerçekleştirilen bir sunumda takım, kısa müddet Evvel duyurulan bu remake projesinin hikaye odaklı, Biricik oyunculu Aleni dünya rol yapma oyunu olacağını belirtti. Bunun yanı Dizi 2007 imali The Witcher’ın Çağdaş bir tekrar üretimi olacağını söyledi.
 
The Witcher Remake Aleni dünya olacak
 
 
 
The Witcher 3: Wild Hunt ile serinin tam bir Aleni dünya sistemine taşınması oyuncular tarafından da Olumlu karşılandı. Aleni dünyada gezip – tozmak, etrafı keşfetmek ve içi dolu vazifeler edinmek sahiden de güzel bir tecrübeydi. Artık ise The Witcher’ın remake sürümünde de bu Bina takip edilecek. 
 
The Witcher Remake, Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Tekrar imal, şu anda daha Evvel The Witcher serisi üzerinde çalışan şahısların iç olduğu Fool’s Theory takımı ile yapılıyor. Remake, şimdi geliştirmenin birinci etaplarında. 
 
Şu anda oyun hakkında daha Çok ayrıntı yer almıyor. İlerleyen süreçte yeni detayların duyurulması planlanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir