PlayStation Plus Mayıs ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 26, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment tarafından kullanıcılara sunulan PlayStation Plus hizmetine yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Mayıs ayında Essential abonelerine sunulacak olan fiyatsız oyunlar açıklandı. bütün oyunlara 2 Mayıs – 6 Haziran tarihleri erişebileceksiniz.
 
Mayıs ayı oyunları
 
– Chivalry II (PS5, PS4): Chivalry 2 ortaçağ sinemalarındaki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci Şahıs ‘slasher’ oyunu. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan Alaz oku yağmurlarına ve Aka kale kuşatmalarına kadar birçok içeriği deneyimleyebiliyor.
 
– Descenders (PS5, PS4): Descenders, Hollanda temelli stüdyo RageSquid tarafından geliştirilen ve No More Robots tarafından yayınlanan bisiklet sporu oyunu.
 
– GRID Legends (PS5, PS4): GRID Legends, heyecan verici bir yarış tecrübesini oyunculara  sunuyor. Oyunda farklı yarış aktifliklerine katılabiliyor, canlı yarışlarda oyunculara karşı çaba edebiliyor, hikaye modunu deneyimleyebiliyor ve en uygunu olmak için iş veriyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir