Nintendo bu yıl resmi olarak Gamescom’a geri dönüyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 26, 2023 Yorum Yok

 
Nintendo, bu Yıl Gamescom 2023 fuarına katılacağını resmi olarak açıkladı ve onayladı. Aktifliğin organizatörü geçtiğimiz süreçte “büyük bir firmanın” şova Geri döneceğini sav etmişti. Artık ise bu tez gerçeğe dönüştü ve doğrulanmış oldu. Bu kapsamda Koelnmesse ve Alman Oyun Sanayisi Derneği, Nintendo’nun dört yıllık bir ortadan sonra aktifliğe katılacağını duyurdu.
 
Nintendo tekrardan Geri dönüyor
 
 
 
Almanya / Koelnmesse’de her Yıl düzenlenen bir oyun fuarı olan Gamescom’da iştirakçilere yeni oyun duyuruları, etkinlikler ve daha fazlası sunuluyor. Nintendo’nun bu türlü fuara tekrardan katılması elbette kullanıcıları heyecanlandırıyor. Organizatörler bu kapsamda şunları belirtiyor:
 
“Nintendo’nun Gamescom 2023 fuarına katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki haftalarda Fazla daha Çok iştirakçinin bizlere katılmasını bekliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin!”
 
Nintendo bu fuara en nihayet 2019 yılında katıldı ve yüklü olarak o Yıl piyasaya sürülecek oyunlara yer verdi. Ayrıyeten iştirakçilere Türlü oyunları denemeleri için Fazla sayıda stantlar kuruldu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir