Platform bulmaca oyunu After Us’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 25, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici grup Piccolo Studio platform macera oyunu After Us’ın PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için 23 Mayıs’ta 29.99 dolardan çıkış yapacağını duyurdu. Üçüncü Şahıs bu platform macerası içerisinde farklı bölgelere gerçek adım atabilecek, Çeşitli gizemleri açığa çıkarabilecek ve yeni yerleri keşfedebileceğiz.
 
Bir kız karakteri Denetim edeceğiz
 
 
 
Daha Fazla ruhlar alemini andıran yapısıyla karşımıza çıkan olan platform macera oyunu After Us içerisinde bir kız karakteri Denetim edecek, bu kız karakterin maharetlerini ve yeteneklerini keşfetmesini sağlayacağız. Farklı olayların meydana gelebileceği ve etrafı keşfedebileceğimiz oyun içerisinde daha Fazla karanlık bir atmosfer benimsenmiş durumda.
 
Büyüleyici bir ortamı bizleri sunmayı hedefleyen oyunda garip ve ürkütücü yaratıklar ile karşılaşacak, bunları alt etmek için de ışığın gücünü kullanabileceğiz. Yavaş yavaş kıssanın kendisini açtığı bu oyun içerisinde kullanabileceğimiz farklı hünerler bizleri bekliyor olacak. 
 
Yeni oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir