P.T’den ilham Alan UE5 Korku Oyunu için Oyun içi Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 19, 2022 Yorum Yok

 
Krakov merkezli Polonyalı oyun stüdyosu Bloober Team’in eski geliştiricisi Artur Laczkowski, şu anda grubuyla birlikte üzerinde çalıştığı yeni bir oyun için kısa bir fragman yayınladı. Endişe oyunu PT’den ilham Meydan bu imal için yayınlanan fragman oyun içi imgelerden oluşuyor. İsmi şimdi muhakkak olmayan oyun Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor.
 
Üçüncü Şahıs endişe oyunu
 
 
 
Oyun hakkında Fazla Çok ayrıntı açıklanmasa da Laczkowski’nin belirttiğine nazaran oyun üçüncü Şahıs nazar kamera açısına sahip olacak. Kaygı temasını yansıtacak olan bu proje hakkında Öbür rastgele bir bilgi bulunmuyor. Kod ismi bile bulunmayan bu üretimin birinci oyun için fragmanı ise görsel açıdan Farklı görünüyor.
 
Laczkowski oyun hakkında şunları belirtiyor: “Şu anda Fazla Çok bilgi sizlere sunamam lakin bu projede Aka isimler ve Aka bir bütçe yer alıyor. Hasebiyle Aka bir proje olacak. Bu oyunda Unreal Engine 5 tarafından desteklenen ileri teknolojileri kullanıyoruz.”
 
Oyun içi fragman videosu
 
 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir