Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC için Çıkış Yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 19, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak Kasım 2020’de PlayStation konsolları için çıkış yapan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PC sürümü çıkış yaptı. Şu anda 499,00 TL’den satışta bulunan bu oyuna Steam üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyunun PC sürümü birçok geliştirmeyi ve yeni teknolojileri destekliyor ve bünyesinde barındırıyor.
 
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PC sürümü birçok teknolojiyi destekliyor
 
 
 
Dün prestijiyle PC platformuna çıkış yapan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in birinci Steam kullanıcı incelemeleri “Son derece olumlu” etiketine sahip. PC sürümünde NVIDIA DLSS 3 -NVIDIA DLSS 2, imaj kalitesini geliştiren NVIDIA DLAA ve gecikme azaltan NVIDIA Reflex üzere teknolojiler yer alıyor. Bunun yanı sıra  AMD FSR 2.1, Intel XeSS ve IGTI üzere ölçeklendirme teknolojileri de destekleniyor.
 
Öte yandan oyun 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlüklerini destekliyor. ek olarak üçlü monitör suramı ile 48:9 çözünürlükleri NVIDIA Surround yahut AMD Eyefinity ile uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. 
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir